تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۷ کد مطلب 94038

اولتیماتوم وزیرصنعت به مونتاژکاران خودرو

وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکتهای مونتاژ کننده خودرو در کشور خواست هر چه زودتر نسبت به داخلی‌سازی قطعات خودروهای تولیدی اقدام کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، محمدرضا نعمت‌زاده در جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو تاکید کرد که برای تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت خودرو، قطعات خودروهای مونتاژی در کشور […]

وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکتهای مونتاژ کننده خودرو در کشور خواست هر چه زودتر نسبت به داخلی‌سازی قطعات خودروهای تولیدی اقدام کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، محمدرضا نعمت‌زاده در جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو تاکید کرد که برای تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت خودرو، قطعات خودروهای مونتاژی در کشور باید داخلی‌سازی شود.

وی اظهار کرد که مونتاژکاران باید از فول‌ سی‌کی‌دی کاری (مونتاژ کامل) فاصله گرفته و واردات قطعات خارجی به ویژه چینی را کاهش دهند.

نعمت‌زاده از شرکتهای مونتاژ کننده خودرو در کشور خواست تا برنامه زمان‌بندی خود برای داخلی‌سازی قطعات خودروهای تولیدی را ارائه کنند.

این اظهارات وزیر صنعت، معدن و تجارت در حالی است که در سال جاری تعرفه واردات قطعات خودرویی به داخل کشور افزایش یافته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: