تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۸ کد مطلب 94052

یاددشات، مصطفی نمازیان/چگونه به قبل از سال۸۴برگردیم؟

جهت تسکین و شادی دل عزیزان و برآورده شدن حاجات و بازگشت به قبل از۸۴؛ راههای زیر را پیشنهاد میکنیم:

حتما این جمله ها رو زیاد از دهان افرادی نظیر آقای روحانی، هاشمی و رسانه های وابسته و همفکر« البته بشرط اینکه بعدا منکر این ارتباط و وابستگی نشن، مثل جریان توءیتر زبون بسته» شنیدید که میگن: باید به شرایط قبل از۸۴ برگردیم، قبل از ۸۴ شرایط عالی بود و… ولی از آنجایی که از لحاظ زمانی امکان بازگشت به دوران قبل از۸۴ وجود ندارد« فقط در خواب یا با کمک افرادی نظیر شیخ استخاره جعفری تبار»  و متاسفانه ماشین زمان هم واقعیت ندارد و تنها در فیلمهای تخیلی کاربرد دارد؛ جهت تسکین و شادی دل عزیزان و برآورده شدن حاجات و بازگشت به قبل از۸۴؛ راههای زیر را پیشنهاد میکنیم:
۱_ با استفاده از وسایل فرهنگی نظیر دینامیت، پتک، کلنگ، دریل تخریب و… کلیه مسکنهای مهر ساخته شده در ۸ سال دولت قبل را تخریب تا شرایط به قبل از ۸۴ برگردد. یادتون باشه فقط مسکن مهرها رو خراب کنید نه ویلاهای مهر!.

۲_ کلیه مبالغ سهام عدالت، یارانه و وامهای۴ درصد را از مردم گرفته و بصورت وام به بدهکارانی تحویل دهید که به علت تسویه اجباری وامهای خود در۸ سال گذشته؛ دچار کمبود نقدینگی شده اند!!

۳_ کلیه بزرگراههای ساخته شده در ۸سال تاسف بار قبل را با لودر و تراکتور شخم زده تا مانند سال۸۳ شود!!

۴_ با استفاده از سیمانهای مانده در انبار کارخانه های تعطیل شده سیمان در دولت جدید؛ کلیه تاسیسات هسته ای را بصورت کاملا محترمانه! و با کرامت تمام بتن ریزی کنید. البته توجه داشته باشید با این کار نه تنها به قبل از۸۴ که حتی شاید به عصرحجر برگردیم!. از آنجایی که هیچ کشوری حتی لیبی، برره، بویو، جولبون و… تاسیسات نظامی و هسته ای خود را بتن ریزی نکرده اند؛ این اقدام در نوع خود بینظیر و جهت ثبت در تاریخ است.

۵_ افرادی که در دوران سیاه۸ سال گذشته شاغل شده اند را از کار اخراج و بیکار کنید تا مانند دوران پرافتخار قبل از۸۴ بیکار و علاف زندگی کنند!!!

مصطفی نمازیان

  1. بچه دهاتي :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    همه مقاله های آی اس آی رو آتیش بزنین و خمیر کنین ؛ کلهم اجمعین مواد ساخته شده نانو را یک میلیارد برابر بزرگ کنین؛ پیچ و مهره های ماهواره بر سفیر و ماهواره امید رو ذوب کنین؛
    اووووه ؛ خیلی کار واسه انجام دادن هست . بجنبین ؛‌داره دیر میشه .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: