تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۸ کد مطلب 94067

پیام لاریجانی به بشار اسد

رییس مجلس جمهوری اسلامی در پیامی به بشار اسد حضور گسترده مردم سوریه در انتخابات را نشانگر حمایت قاطع از نماد مقاومت و ایستادگی دانست. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از خانه ملت، دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پی برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی سوریه پیام تبریکی صادر کرد.متن این پیام به […]

رییس مجلس جمهوری اسلامی در پیامی به بشار اسد حضور گسترده مردم سوریه در انتخابات را نشانگر حمایت قاطع از نماد مقاومت و ایستادگی دانست.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از خانه ملت، دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پی برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی سوریه پیام تبریکی صادر کرد.متن این پیام به شرح زیر است:

 جناب آقای بشار اسد

رئیس جمهور محترم جمهوری عربی سوریه

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با کمال خرسندی برگزاری موفقیت آمیز انتخابات در کشورتان را به جنابعالی،دولت و ملت کشور دوست و برادر جمهوری عربی سوریه صمیمانه تبریک می گویم.

حضور گسترده مردم در انتخابات اخیر علی رغم فشارهای گسترده سیاسی – روانی و امنیتی و تلاش مذبوحانه گروه های تروریستی برای جلوگیری از حضور مردم در پای صندوق های رأی،نشان از حمایت قاطع مردم سوریه از جنابعالی به عنوان نماد مقاومت،ایستادگی و استقلال سرزمین شان در برابر تهاجم همه جانبه عناصر شوم تروریست و حامیان بین المللی و منطقه ای آنها دارد.

مایلم تأکید نمایم؛راهبرد جمهوری اسلامی ایران همکاری نزدیک و گسترده همه جانبه با دولت و ملت سوریه در جهت برقراری ثبات، آرامش و امنیت در منطقه می باشد.

اطمینان دارم در پرتو استقامت و پایداری دولت و ملت سوریه به زودی شاهد شکست گروه های افراطی و تروریست خواهیم بود.

با اغتنام از فرصت موفقیت روزافزون جنابعالی را از خداوند منان مسئلت دارم.

 علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: