تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۹ کد مطلب 94102

فرصت بزرگی که کی روش از دست داد

به گزارش پایگاه ۵۹۸، تا یک جایی می‌شود به کارلوس کروش حق داد که بازی‌های لیگ را شخصاً در ورزشگاه‌ها تماشا نمی‌کند.به گزارش بانک ورزش؛ او دستیارانی دارد که چشم و گوشش هستند و به جای کارلوس بازی‌ها را می‌بینند و گزارش‌ها را خدمت او می‌آورند. تا اینجا قبول اما برای کروش افسوس خوردیم که […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، تا یک جایی می‌شود به کارلوس کروش حق داد که بازی‌های لیگ را شخصاً در ورزشگاه‌ها تماشا نمی‌کند.
به گزارش بانک ورزش؛ او دستیارانی دارد که چشم و گوشش هستند و به جای کارلوس بازی‌ها را می‌بینند و گزارش‌ها را خدمت او می‌آورند.

تا اینجا قبول اما برای کروش افسوس خوردیم که یکی از بهترین و تماشایی‌ترین دربی‌های تاریخ را ندید. برای کروش متأسف شدیم واقعاً که این بازی را از دست داد.

چون استقلال و پرسپولیس شاید هر ۳۰ سال یک بار هم این‌گونه مقابل یکدیگر قرار نگیرند. دیدن ۶ گل در دربی تهران از آن حوادثی است که هر ۵۰ سال یک دفعه اتفاق می‌افتد و کارلوس این حادثه تاریخی را از دست داد.

او که در رقابت‌های لیگ ما خوابش می‌گیرد و می‌دانیم از تماشای بازی‌های لیگ لذت نمی‌برد، شاید اگر دربی را تماشا می‌کرد، نظرش به کلی درباره فوتبال ما عوض می‌شد.

این یک دربی تاکتیکی و زیبا بود که هر دو تیم برای ارائه یک فوتبال زیبا با هم رقابت می‌کردند. بازی آنقدر قشنگ شده بود که دیگر نتیجه آن اهمیتی نداشت بلکه خود جریان مسابقه تماشایی و دیدنی شده بود.

کارلوس کروش این دربی ناب را از دست داد. کاش او بعد از سفر به کوالالامپور به ایران می‌آمد و بازی تیم‌های استقلال و پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی تماشا می‌کرد…

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: