تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۲ کد مطلب 94113

ابوعزرائیل شایعه شهادتش را تکذیب کرد

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از العالم، سایت های مربوط به داعش و مخالفان سوریه در شبکه های اجتماعی اخیرا شایعه هایی را در خصوص “کشته شدن ابو عزرائیل در کمین جبهه النصره در حومه حلب” منتشر کرده بودند. ابو عزرائیل در این ویدیو در جمع نیروهای بسیج مردمی در عراق، تأکید می کند که هنوز […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از العالم، سایت های مربوط به داعش و مخالفان سوریه در شبکه های اجتماعی اخیرا شایعه هایی را در خصوص “کشته شدن ابو عزرائیل در کمین جبهه النصره در حومه حلب” منتشر کرده بودند.

ابو عزرائیل در این ویدیو در جمع نیروهای بسیج مردمی در عراق، تأکید می کند که هنوز زنده است، و داعش با این شایعه ها نشان داد که به شدت ترسیده است.

ابوعزرائیل شایعه شهادت را توسط تروریست ها تکذیب کرد

سایتهای “عنب بلندی” و “کلنا شرکاء” وابسته به مخالفان سوریه پیشتر مدعی شده بودند که ابو عزائیل به سوریه رفته است. و او قصد دارد در عملیات آزادسازی حلب شرکت کند.

ابو عزرائیل از فرماندهان گردانهای “امام علی” (ع) وابسته به بسیج مردمی عراق است، که محبوبیت بسیاری را بین مردم عراق کسب کرده است.

نام واقعی او “ایوب فالح الربیعی” (۳۷ ساله) است. وی قبلا استاد تربیت بدنی یکی از دانشگاه های عراق بود، ولی با آغاز بحران داعش و پس از فتوای مرجعیت، کار خود را رها کرد و به نیروهای بسیج مردمی ملحق شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: