تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۱ کد مطلب 94130

برخورد تریلر با ساختمان مسکونی +عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از برخورد یک دستگاه تریلر با ساختمان مسکونی در خیابان توانیر خبر داد. به گزارش مشرق، سید جلال ملکی گفت: ساعت ۵:۱۷ بامداد امروز، یک دستگاه تریلر در خیابان توانیر، کوچه احتشام با ساختمان مسکونی برخورد کرد و بلافاصله ایستگاه ۱۰۸ به همراه دو دستگاه جرثقیل سنگین سازمانی به […]

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از برخورد یک دستگاه تریلر با ساختمان مسکونی در خیابان توانیر خبر داد.

به گزارش مشرق، سید جلال ملکی گفت: ساعت ۵:۱۷ بامداد امروز، یک دستگاه تریلر در خیابان توانیر، کوچه احتشام با ساختمان مسکونی برخورد کرد و بلافاصله ایستگاه ۱۰۸ به همراه دو دستگاه جرثقیل سنگین سازمانی به محل اعزام شد.

وی افزود: در محل مشاهده شد که یک دستگاه تریلر که ستون های بزرگ ساختمانی حمل می کرد به علت نامشخصی از قسمت عقب به پنجره واحد طبقه اول ساختمان مسکونی ۴ طبقه برخورد کرده و قسمت انتهایی ستون ها وارد منزل شده است.

برخورد تریلر با ساختمان مسکونی +عکس
ملکی گفت: خسارتی به ساختمان وارد نشده بود و آتش نشانان در اولین اقدام پس از ایمن سازی،‌ ساکنان ساختمان را بدون آسیب دیدگی و به سلامت خارج کردند و به محل امنی انتقال دادند.

برخورد تریلر با ساختمان مسکونی +عکس

وی افزود: با توجه به اینکه لاستیک های یک سمت تریلر از زمین جدا شده بود و احتمال واژگونی خودرو وجود داشت با احتیاط کامل و با کمک یک دستگاه جرثقیل،‌ تریلر را از حالت نامتعادل خارج کردند و به محل امنی انتقال دادند.

ملکی گفت: در پایان محل برای بررسی علت ، تحویل عوامل راهور شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: