تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۹ کد مطلب 94132

عراق سه جنگنده سوخو ۲۵ از روسیه گرفت

روسیه در چارچوب اجرای قراردادهای نظامی با عراق، سه فروند جنگنده بمب افکن سوخو ۲۵ را به این کشور تحویل داد که قرار است در عملیات ضد تروریستی بویژه علیه داعش بکار گرفته شود. به گزارش مشرق، این هواپیماها امروز (دوشنبه) تحویل ارتش عراق شده است. ناصر محمد تمیمی سخنگوی وزارت دفاع عراق در این […]

روسیه در چارچوب اجرای قراردادهای نظامی با عراق، سه فروند جنگنده بمب افکن سوخو ۲۵ را به این کشور تحویل داد که قرار است در عملیات ضد تروریستی بویژه علیه داعش بکار گرفته شود.

به گزارش مشرق، این هواپیماها امروز (دوشنبه) تحویل ارتش عراق شده است. ناصر محمد تمیمی سخنگوی وزارت دفاع عراق در این باره اعلام کرده است: هواپیماهای تحویل گرفته شده توانایی جدیدی برای نظامیان عراقی است تا مبارزه با گروه های تروریستی را بویژه داعش را افزایش دهند.
روسیه از آغاز هجوم گروه تروریستی داعش چندین فروند سوخو ۲۵ را به این کشور تحویل داده است که نقش اصلی را در بمباران مواضع تروریست ها دارند.

جنگنده بمب افکن های سوخو ۲۵ توانایی زیادی برای پشتیبانی هوایی از واحدهای خودی در جریان عملیات زمینی در هر شرایط آب و وهوایی و تاریکی مطلق و همچنین بمباران اهداف زمینی دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: