تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۱ کد مطلب 94133

جنبش عدالتخواه دانشجویی : سخنان اعضای تیم سابق و فعلی مذاکره کننده هسته ای در کمیسیون برجام را مجددا پخش کنید!

نیازی به ساخت برنامه جدید برای تبیین برجام نیست؛ سخنان اعضای تیم سابق و فعلی مذاکره کننده هسته ای در کمیسیون برجام را مجددا پخش کنید!

یه گزارش میدان ۷۲ جنبش عدالتخواه دانشجویی خواستار بازپخش جلسات کمیسیون ویژه برجام شد.

به گزارش رجانیوز، مجتبی رییسی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی، در نامه ای سرگشاده خطاب به محمد سرافراز، خواستار بازپخش جلسات کمیسیون ویژه برجام و سخنان اعضا تیم مذاکره کننده هسته ای سابق و فعلی در باب لغو تحریم ها شد.

متن کامل این نامه را از سر می گذرانید:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر سرافراز
ریاست محترم سازمان صدا وسیما
سلام علیکم

از ابتدای توافق ژنو و بعد لوزان و آنگاه برجام، دلسوزان و منتقدان و نخبگان دانشگاهی مکررا هشدارهای جدی ای را نسبت به ساختار چندوجهی تحریم ها و برطرف نشدن آنها با توافق هسته ای و نیز متن ضعیف توافقات انجام شده و همچنین غیرقابل اعتماد بودن دولت ایالات متحده در معاهدات بین المللی متذکر شده بودند که متأسفانه در عمل، هیچ توجهی به تذکرات مکرر کارشناسان و اساتید دانشگاه نشد.

در این ۲سال و نیم، هربار که اساتید دانشگاه به طور مستند ساختار تحریم ها را تبیین کرده و لغو نشدن اکثر تحریم ها بعد از توافق را گوشزد مینمودند، «خوش خیالان» بر صفحه تلویزیون ظاهر گشته و با اعتماد بنفسی خارق العاده، بر لغو کلیه ی تحریم ها در فردای توافق هسته ای، ملتی را فریب میدادند.

حال که پس از گذشت هفته ها از اجرایی شدن تعهدات ایران، همانطور که پیش بینی میشد، عایدی جمهوری اسلامی از برجام از سوی رییس بانک مرکزی دولت یازدهم” تقریبا هیچ” اعلام شده، و با توجه به بودجه محدود صدا و سیما در تولید برنامه های جدید، خواهشمند است جهت تنویر افکار عمومی، بازپخش جلسات کمیسیون ویژه برجام، مناظره های برگزار شده در صدا و سیما، سخنان مسئولان دولتی و اعضاء تیم مذاکره کننده بالاخص برنامه های گفتگوی ویژه خبری با حضور عباس عراقچی درباره لغو تحریم ها را در ساعاتی مناسب در دستور کار رسانه ملی قرار دهید.

گفتنی است، بازپخش آن برنامه ها کفایت میکند و نیازی به ساخت برنامه جدید با موضوع تبیین برجام نیست.

به امید ظهور عدالت گستر گیتی
مجتبی رییسی؛ دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: