تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۱ کد مطلب 94146

فیلم/نبردهای اردوگاه حندرات حلب به روایت القاعده

با گذشت چند روز از عملیات نیروهای ارتش سوریه و لواء القدس فلسطینی برای پاکسازی اردوگاه آوارگان فلسطینی “حندرات” واقع در حاشیه شمالی شهر حلب این کشور، بخش رسانه ای گروه القاعده تصاویر جدیدی از نبردهای این محور عملیاتی منتشر کرده است. گروه بین الملل مشرق- با گذشت چند روز از عملیات نیروهای ارتش سوریه و […]

با گذشت چند روز از عملیات نیروهای ارتش سوریه و لواء القدس فلسطینی برای پاکسازی اردوگاه آوارگان فلسطینی “حندرات” واقع در حاشیه شمالی شهر حلب این کشور، بخش رسانه ای گروه القاعده تصاویر جدیدی از نبردهای این محور عملیاتی منتشر کرده است.

گروه بین الملل مشرق- با گذشت چند روز از عملیات نیروهای ارتش سوریه و لواء القدس فلسطینی برای پاکسازی اردوگاه آوارگان فلسطینی “حندرات” واقع در حاشیه شمالی شهر حلب این کشور، بخش رسانه ای گروه القاعده تصاویر جدیدی از نبردهای این محور عملیاتی منتشر کرده است.

بنابر این گزارش، نیروهای دولتی سوریه طی نبردها موفق به کنترل مزارع ملاح و بخش شمالی اردوگاه حندرات شدند اما بدلائل تاکتیکی و جلوگیری از وقوع تلفات سنگین پس از ۴۸ ساعت از آنها عقب نشینی کردند. گفته  می شود گروههای القاعده و ارتش آزاد طی دو روز اخیر بیش از ۸ هزار تروریست تکفیری از اردوگاههای خود در داخل خاک ترکیه به سوریه منتقل کرده اند. هدف ارتش سوریه از عملیات در محور شمال حلب انسداد جاده تدارکاتی تروریستها از ترکیه موسوم به اتوبان کاستلو می باشد.

فیلم/نبردهای اردوگاه حندرات حلب به روایت القاعده
فیلم/نبردهای اردوگاه حندرات حلب به روایت القاعده

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: