تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۲۷ کد مطلب 94154

بیش از ۲۵۰ اثر به جشنواره فیلم «مدافعان حرم» ارسال شد

دبیر نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از این جشنواره گفت: در این مدت کوتاه که از توزیع و اطلاع رسانی فراخوان این جشنواره می گذرد تاکنون بیش از ۲۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، دبیر جشنواره فیلم مدافعان حرم با […]

دبیر نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از این جشنواره گفت: در این مدت کوتاه که از توزیع و اطلاع رسانی فراخوان این جشنواره می گذرد تاکنون بیش از ۲۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، دبیر جشنواره فیلم مدافعان حرم با بیان اینکه در روزهای پایانی مهلت ثبت نام آثار، استقبال فیلمسازان افزایش چشمگیری داشته است، افزود: با توجه به اینکه در روزهای پایانی مهلت ثبت نام آثار در جشنواره هستیم، شتاب خوبی در روند ارسال آثار صورت گرفته است که این امر نشان از توجه ویژه فیلمسازان و علاقمندان به موضوع دفاع از حرم دارد.

وی ادامه داد: این جشنواره میزبان تمامی آثار با موضوع مقاومت و دفاع از حرم است و به طور ویژه از فیلم‌های با موضوع شهدای مدافع حرم تجلیل خواهد شد.

گفتنی است؛ نخستین دوره جشنواره فیلم مدافعان حرم در سطح ملی و در دو بخش مستند و نماهنگ به همت خبرگزاری فارس و با همکاری موسسه فرهنگی هنری کتیبه نوای فاطمی ۵ خردادماه سال جاری برگزار می‌شود. فیلمسازان تا ۳۱ فروردین‌ماه فرصت دارند آثار خود را با مراجعه به سایت www.modafeanfilmfest.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: