تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۵ کد مطلب 94155

آیفون سال ۲۰۱۷ بدنه کاملا شیشه‌ای دارد +عکس

اپل تصمیم دارد در آیفون‌های جدید خود، شیشه را جایگزین روکش آلمینیومی رایج مدل‌های قبلی کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، «مینگ-چی کو» از تحلیلگران مرکز KGI که دقیق‌ترین و درست‌ترین پیش‌بینی‌های را در مورد محصولات اپل انجام می‌دهد این بار اعلام کرد که اپل قصد دارد مدل جدید گوشی هوشمند آیفون را با بدنه شیشه‌ای […]

اپل تصمیم دارد در آیفون‌های جدید خود، شیشه را جایگزین روکش آلمینیومی رایج مدل‌های قبلی کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، «مینگ-چی کو» از تحلیلگران مرکز KGI که دقیق‌ترین و درست‌ترین پیش‌بینی‌های را در مورد محصولات اپل انجام می‌دهد این بار اعلام کرد که اپل قصد دارد مدل جدید گوشی هوشمند آیفون را با بدنه شیشه‌ای طراحی کند که البته این محصول امسال وارد بازار نمی‌شود.

با این وجود گفته شده است که در سال ۲۰۱۷ میلادی گوشی هوشمند آیفون ۷s چنین طراحی منحصر به‌فردی را خواهد داشت.

iphone glass (1)

کو اعلام کرد زمانی که اپل بار دیگر به طراحی گوشی هوشمند آیفون ۴ رجوع کند، بدنه این محصول کاملا شیشه‌ای می‌شود و در این گوشی هوشمند از نمایشگر AMOLED استفاده می‌شود.

در مورد این شایعه چند نکته عجیب وجود دارد. نخستین مورد این است که تغییر طراحی مدل جدید گوشی هوشمند اپل به این صورت دنبال می‌شود که بر خلاف آیفون ۴، هیچ قاب نگهدارنده فلزی برای این دستگاه در نظر گرفته نشده است و تمام بدنه از شیشه ساخته می‌شود.

به هر حال گوشی با بدنه کاملا شیشه‌ای در هنگام سقوط‌های احتمالی می‌تواند بیشتر آسیب ببیند. اگر قرار باشد برای این گوشی هوشمند از قاب محافظ استفاده کنید، طراحی منحصر به‌فرد گوشی به چشم نمی‌آید.

منبع:موبنا

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: