تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۴ کد مطلب 94156

"محمدرضاگلزار" و "بنیامین بهادری" ترانه ای مشترک می خوانند

“محمدرضاگلزار” و “بنیامین بهادری” که نقش مقابل یکدیگر در این فیلم هستند،قرار است یک ترانه مشترک با مضمون عاشقانه را بخوانند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، درحالی که فیلمبرداری فیلم سینمایی«سلام بمبئی»چهارمین اثر«قربان محمدپور»در تهران به پایان رسید؛همچنان خبرها پیرامون این پروژه مشترک ایران و هند ادامه دارد؛«محمدرضاگلزار»و«بنیامین بهادری» که نقش مقابل یکدیگر در این فیلم […]

“محمدرضاگلزار” و “بنیامین بهادری” که نقش مقابل یکدیگر در این فیلم هستند،قرار است یک ترانه مشترک با مضمون عاشقانه را بخوانند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، درحالی که فیلمبرداری فیلم سینمایی«سلام بمبئی»چهارمین اثر«قربان محمدپور»در تهران به پایان رسید؛همچنان خبرها پیرامون این پروژه مشترک ایران و هند ادامه دارد؛«محمدرضاگلزار»و«بنیامین بهادری» که نقش مقابل یکدیگر در این فیلم هستند،قرار است یک ترانه مشترک با مضمون عاشقانه را بخوانند.

پیشتر«سونونیگام»خواننده سرشناس هندی ترانه پایانی «سلام بمبئی»را خواند و آلبوم این فیلم ،با شش ترانه ماه آینده توسط یک کمپانی بزرگ هندی وارد بازار جهانی  می شود.

همچنین «آریجیت سینگ»که ترانه «عاشقی ۲» او در جهان معروف بوده،قرار است هفته آینده یکی از ترانه های مهم فیلم «سلام بمبئی» را بخواند.

«سلام بمبئی» که تهیه کنندگی آن بر عهده «جوادنوروزبیگی»است ،ملودرامی عاشقانه بوده و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت میکند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده ای می شوند

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: