تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۳۸ کد مطلب 94159

مصادره محموله‌های سلاح پیشرفته تروریست‌ها در «سویداء»

نیروهای سوری دیروز با رصد اطلاعاتی دقیق موفق شدند در جنوب این کشور کامیون‌های حامل سلاح متعلق به تروریست‌ها را کشف و ضبط کنند.  به گزارش مشرق، ارتش سوریه نیمه شب گذشته چند کامیون حامل سلاح و تجهیزات نظامی پیشرفته را در استان السویداء کشف و ضبط کرد. یک منبع میدانی اعلام کرد: این محموله‌های […]

نیروهای سوری دیروز با رصد اطلاعاتی دقیق موفق شدند در جنوب این کشور کامیون‌های حامل سلاح متعلق به تروریست‌ها را کشف و ضبط کنند.

 به گزارش مشرق، ارتش سوریه نیمه شب گذشته چند کامیون حامل سلاح و تجهیزات نظامی پیشرفته را در استان السویداء کشف و ضبط کرد.

یک منبع میدانی اعلام کرد: این محموله‌های حامل انواع خمپاره‌های پیشرفته پیشتر در اختیار گروه‌های تروریستی مستقر در مناطق مرزی استان درعا قرار داشت و علیه ارتش سوریه استفاده شده بود.

وی گفت: السویداء یکی از استان‌های امن سوریه به شمار می‌رود و تروریست‌ها در تلاش هستند امنیت این استان را بر هم بزنند.

این منبع میدانی افزود: تروریست ها به هر شیوه‌ای سعی می‌کنند به مناطق تحت نفوذ ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی نفوذ کنند.

وی همچنین تصریح کرد، هدف اصلی ارسال این تجهیزات نظامی پیشرفته به سمت مناطق شرقی استان السویداء و در نهایت به مناطق مرکزی و شرقی استان دمشق بود.

این منبع میدانی تأکید کرد که نیروهای دفاع ملی سوریه با رصد اطلاعاتی، مسیر کامیون‌های حامل سلاح را شناسایی کردند و در ابتدا اجازه دادند این کامیون ها به منطقه «ام حارتین» در شمال غربی استان السویداء وارد شوند.

در ادامه نیروهای سوری در عملیاتی سریع تمامی کامیون های حامل سلاح را متوقف کردند و با دستگیری رانندگان، این سلاح ها مصادر شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: