تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۵۱ کد مطلب 94161

افشارزاده دلیل‌ناراحتی مظلومی پس از جلسه را گفت

سرپرست باشگاه استقلال گفت: پرویز مظلومی در جلسه هیات مدیره از اینکه به او بعد از دربی اهانت شده ناراحت بود. به گزارش مشرق، بهرام افشارزاده در خصوص جلسه هیات مدیره و در پاسخ به این سوال که آیا پرویز مظلومی تا پایان فصل سرمربی استقلال باقی می‌ماند یا خیر گفت: جلسه خوبی داشتیم تک […]

سرپرست باشگاه استقلال گفت: پرویز مظلومی در جلسه هیات مدیره از اینکه به او بعد از دربی اهانت شده ناراحت بود.

به گزارش مشرق، بهرام افشارزاده در خصوص جلسه هیات مدیره و در پاسخ به این سوال که آیا پرویز مظلومی تا پایان فصل سرمربی استقلال باقی می‌ماند یا خیر گفت: جلسه خوبی داشتیم تک تک اعضا در مورد مسائل مختلف از جمله بازی دربی صحبت کردند. پرویز مظلومی هم صحبت‌هایش را مطرح کرد. ما باید آرامش را به تیم تزریق کنیم و ۴ بازی آینده ما از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌آید در جلسه صحبت‌های زیادی مطرح شده که شاید خوشایند سرمربی تیم نبوده چرا که او از وزارت ورزش با ناراحتی و عصبانیت بیرون آمده و پاسخ خبرنگاران را نداده است اظهار داشت: نه این طور نیست. من خودم از مظلومی خواستم که با کسی صحبت نکند. اجازه دهید این بازی روز جمعه ما هم بگذرد. مظلومی هم ناراحتی‌های خودش را دارد از اینکه رسانه‌ها و برخی هواداران بعد از دربی به او اهانت کردند ناراحت است. خود من هم یک دلنوشته در سایت باشگاه منتشر کردم.

افشارزاده درباره اینکه در این دلنوشته تاکید کرده که گل‌های پرسپولیس روی ضد حمله بوده در حالی که به گواه اکثر کارشناسان استقلال روز جمعه تیم همیشگی نبود گفت: به هر حال یکی از گل‌های پرسپولیس روی ضد حمله بود. ما خودمان روز جمعه حمله نکردیم و بیشتر دفاعی بازی کردیم!

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که بالاخره هیات مدیره تصمیم گرفته مظلومی تا پایان فصل در استقلال بماند یا نه گفت: ما از مظلومی حمایت می‌کنیم و باید منتظر شویم ببینیم در آینده چه پیش می‌آید.

وی در جواب به این پرسش که این صحبت او به این معناست که اگر مقابل فولاد نتیجه نگیرید او برکنار می‌شود تاکید کرد: نه من اصلا چنین حرفی نمی‌زنم او تا آخر فصل سرمربی ما است.

افشارزاده در رابطه با اینکه گفته می‌شود قرار است صالح سرمربی استقلال شود و مهدی رحمتی نقش مربی بازیکن را ایفا کند گفت: اصلا چنین چیزی نیست و رحمتی به عنوان دروازه‌بان کار خود را می‌کند.

سرپرست باشگاه استقلال همچنین درباره اینکه فرزاد مجیدی دیگر سرپرست استقلال نیست تاکید کرد: قرار است عبداللهی کارهای سرپرستی را برعهده بگیرد.

وی در مورد اینکه عبداللهی مصاحبه کرده و گفته نمی‌خواهد روی نیمکت بنشیند گفت: او خواسته به منصور پورحیدری حرمت بگذارد به هر حال برای استقلالی‌ها سخت است که جای پورحیدری را بگیرند اما مطمئن باشید که سرپرست استقلال در این ۴ هفته نصرالله عبداللهی است.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان استقلال بابت باخت در دربی جریمه می‌شوند گفت: اصلا چنین تصمیمی نگرفتیم.

وی در پایان در این باره که پرویز مظلومی اکثر جلسات تمرینی را به روی خبرنگاران و هواداران می‌بندد گفت: امروز به او گفتم که دیگر چنین تصمیمی نگیرد و تا الان هم بی‌خود این کار را می‌کرده است. تماشاگران باید در تمرین حاضر باشند چه اشکالی دارد که آن‌ها تمرینات را از نزدیک ببینند خبرنگاران و عکاسان هم بیایند و کار خود را بکنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: