تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۰:۳۲ کد مطلب 94177

نشست مشترک نمایندگان منتخب تهران با استاندار

جمعی از نمایندگان منتخب تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شب گذشته (۲۹ فروردین ماه ۹۵)با استاندار تهران دیدار کردند. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران ، حسین هاشمی در دیدار با جمعی از نمایندگان منتخب تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که دو ساعت به طول انجامید  […]

جمعی از نمایندگان منتخب تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شب گذشته (۲۹ فروردین ماه ۹۵)با استاندار تهران دیدار کردند.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران ، حسین هاشمی در دیدار با جمعی از نمایندگان منتخب تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که دو ساعت به طول انجامید  ضمن تبریک به نمایندگان منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، به بیان مسایل و اولویت های استان تهران پرداخت.
 استان
در این نشست همچنین معاونان استاندار تهران در امور سیاسی- اجتماعی، عمرانی،اقتصادی،امنیتی و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گزارشی از وضعیت استان تهران در بخش های مختلف و بیان ظرفیت ها و فرصت های استان ارایه دادند.
 
در ادامه محمدرضا عارف و جمعی از  نمایندگان منتخب تهران نظرات خود پیرامون حل مسایل و مشکلات استان تهران  ارایه دادند و مقرر شد؛کمیته های کاری مشترک با مجلس از طریق استانداری و  دستگاه های اجرایی پیش از آغاز مجلس دهم مسایل و مشکلات استان تهران را اولویت بندی کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: