تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۰۰:۴۴ کد مطلب 94245

فراخوانده شدن واردی به اتحادیه فوتبال انگلیس

مهاجم گلزن لسترسیتی در خطر محرومیت از دیدارهای آتی تیمش در لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است. به گزارش مشرق، همان طور که پیش بینی می شد، جیمی واردی، مهاجم لسترسیتی، به علت رفتارش پس از دریافت کارت قرمز در دیدار مقابل وستهام مقابل داور مسابقه، به اتحادیه فوتبال انگلیس فراخوانده شده است. اتحادیه فوتبال […]

مهاجم گلزن لسترسیتی در خطر محرومیت از دیدارهای آتی تیمش در لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

به گزارش مشرق، همان طور که پیش بینی می شد، جیمی واردی، مهاجم لسترسیتی، به علت رفتارش پس از دریافت کارت قرمز در دیدار مقابل وستهام مقابل داور مسابقه، به اتحادیه فوتبال انگلیس فراخوانده شده است.

اتحادیه فوتبال انگلیس با انتشار بیانیه ای در این مورد نوشت:” جیمی واردی به علت رفتارش پس از اخراج در نیمه دوم دیدار مقابل وستهام به اتحادیه فوتبال انگلیس فراخوانده شده است. همچنین باشگاه لسترسیتی نیز باید در مورد عدم کنترل رفتار بازیکنانش در نیمه دوم دیدار مقابل وستهام توضیحاتی را ارائه کند. واردی و باشگاه لسترسیتی تا ساعت ۶ روز ۲۱ ماه آوریل فرصت خواهند داشت تا در این مورد توضیحات خود را ارائه کنند.”

جیمی واردی به علت تمارض در نیمه دوم دیدار مقابل وستهام، با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد و پس از آن رفتار نامناسبی مقابل داور داشت. پیش بینی می شود در صورت اینکه باشگاه لستر نتواند اتحادیه فوتبال انگلیس را به خوبی قانع کند، واردی با محرومیتی چند جلسه ای رو به رو شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: