تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۰۰:۴۰ کد مطلب 94246

تغییراتی که اصلاح‌طلبان از روحانی مطالبه دارند

علاوه بر تغییرات در دولت، جابجایی برخی استانداران نیز از مطالبات جدی اصلاح طلبان از روحانی است.  به گزارش مشرق، دکتر رضا سراج تحلیل‌گر مسائل راهبردی در کانال تلگرامی‌اش در مطلبی با عنوان «تغییراتی که اصلاح طلبان از روحانی مطالبه دارند» نوشت: جابجایی ۷ وزیر در دولت :ناکارآمدی دولت روحانی در حوزه اقتصادی و عدم […]

علاوه بر تغییرات در دولت، جابجایی برخی استانداران نیز از مطالبات جدی اصلاح طلبان از روحانی است.

 به گزارش مشرق، دکتر رضا سراج تحلیل‌گر مسائل راهبردی در کانال تلگرامی‌اش در مطلبی با عنوان «تغییراتی که اصلاح طلبان از روحانی مطالبه دارند» نوشت:

جابجایی ۷ وزیر در دولت :
ناکارآمدی دولت روحانی در حوزه اقتصادی و عدم حصول نتیجه در موضوع برجام، اصلاح طلبان را به شدت نگران نموده است. بر این اساس اصلاح طلبان برای جلوگیری از مستعجل شدن دولت و ممانعت از ریزش پایگاه اجتماعی خود، خواهان تغییرات نسبتا گسترده در دولت روحانی شده اند. در این راستا مطالبه جابجایی ۷ وزیر از دولت و جایگزینی اصلاح طلبان به جای آنها را مطرح کرده اند.

جابجایی برخی استانداران :
علاوه بر تغییرات در دولت، جابجایی برخی استانداران نیز از مطالبات جدی اصلاح طلبان از روحانی است. در این ارتباط گفته می شود ۵ استاندار- از جمله استاندار خراسان رضوی- مد نظر اصلاح طلبان برای تغییر هستند. این تغییرات مربوط به استان هایی است که اصلاح طلبان در انتخابات مجلس با شکست مطلق مواجه شده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: