تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۰۰:۵۲ کد مطلب 94247

عذرخواهی سازمان لیگ از تماشاگران دربی

سازمان لیگ ضمن عذرخواهی از تماشاگرانی که با داشتن بلیت نتوانستند دربی ۸۲ را ببینند اعلام کرد این افراد یک بازی تیم مورد علاقه‌شان را به طور رایگان می‌توانند تماشا کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از سایت سازمان لیگ، سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد تماشاگران عزیزی که بلیت الکترونیک شهرآورد هشتاد و […]

سازمان لیگ ضمن عذرخواهی از تماشاگرانی که با داشتن بلیت نتوانستند دربی ۸۲ را ببینند اعلام کرد این افراد یک بازی تیم مورد علاقه‌شان را به طور رایگان می‌توانند تماشا کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از سایت سازمان لیگ، سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد تماشاگران عزیزی که بلیت الکترونیک شهرآورد هشتاد و دو را تهیه و موفق به حضور در ورزشگاه نشدند می‌توانند یکی از دیدارهای باقیمانده تیم مورد علاقه خود را به صورت رایگان تماشا کنند.

 سازمان لیگ فوتبال ایران ضمن پوزش و عذرخواهی اعلام کرد تماشاگران عزیزی که بلیت الکترونیک شهرآورد هشتاد و دو را خریداری کرده بودند و به دلیل ازدحام جمعیت مقابل در ورودی ورزشگاه آزادی موفق به حضور در ورزشگاه نشده بودند، می توانند بلیت یک دیدار از بازی های باقیمانده تیم مورد علاقه خود را رایگان و به صورت الکترونیک تهیه و دریافت نمایند .

لازم به ذکر است سامانه فروش بلیت الکترونیک از طریق پیام کوتاه، اعتبار حضور افراد مورد نظر را به صورت  رایگان اطلاع خواهد داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: