تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۰۱:۲۳ کد مطلب 94253

واکنش حزب‌الله به حضور کابینه صهیونیستی در جولان

حزب الله لبنان به اقدام جنجالی مقامات رژیم اشغالگر در برگزاری جلسه کابینه این رژیم در بلندی‌های منطقه اشغالی جولان سوریه در روز یکشنبه گذشته واکنش شدید نشان داد. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه “المنار”، حزب الله لبنان روز دوشنبه، ضمن محکوم کردن اظهارات بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل همزمان با این […]

حزب الله لبنان به اقدام جنجالی مقامات رژیم اشغالگر در برگزاری جلسه کابینه این رژیم در بلندی‌های منطقه اشغالی جولان سوریه در روز یکشنبه گذشته واکنش شدید نشان داد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه “المنار”، حزب الله لبنان روز دوشنبه، ضمن محکوم کردن اظهارات بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل همزمان با این اقدام، آن را تاکیدی بر ماهیت خصمانه و توسعه طلب صهیونیست ها علیه ملت عربی دانست و تاکید کرد: این اقدام نشان می دهد که تعامل با دشمن صهیونیست جز از راه مقاومت مستمر و استفاده از همه امکانات و درصدر آن انتفاضه مردمی، میسر نیست.

حزب الله لبنان همچنین تاکید کرد که این اقدام مقامات صهیونیست، بیانگر تلاش مداوم جنبش صهیونیسم برای دخالت در امور سوریه و تلاش برای تجزیه این کشور و تصرف منطقه اشغالی جولان و ایفای نقش در داخل سوریه به شکل مستقیم و یا غیرمستقیم از طریق همکاری با گروه های تروریستی و تکفیری است.

درهمین ارتباط، حزب الله لبنان، موضع اتحادیه عرب و کشورهای عربی درقبال تعرض به حاکمیت و وحدت یک کشور عربی را در شرایطی که برخی از این کشورها از هیچ تلاشی درجهت فتنه انگیزی و حمایت مالی – تسلیحاتی از تروریست ها دریغ نمی ورزند، زیر سوال برد و یادآور شد که برخی از این کشورها در جهت تحقق اهداف جدید دشمن صهیونیست گام برمی دارند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: