تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۰۲:۰۰ کد مطلب 94262

روزهای ناامید کننده نیمار در بارسلونا

نیمار نیز همچون دو ضلع دیگر مثلث مخوف MSN روزهای سیاهی را سپری می کند. به گزارش مشرق، نمایش فوق العاده ضعیف نیمار در بازی مقابل والنسیا، انتقادات از این مهاجم برزیلی را حتی نسبت به دیگر اضلاح مثلث MSN، افزایش داده است. ستاره برزیلی در دیدار شب گذشته مقابل والنسیا احتمالا ضعیف ترین نمایش فصل […]

نیمار نیز همچون دو ضلع دیگر مثلث مخوف MSN روزهای سیاهی را سپری می کند.

به گزارش مشرق، نمایش فوق العاده ضعیف نیمار در بازی مقابل والنسیا، انتقادات از این مهاجم برزیلی را حتی نسبت به دیگر اضلاح مثلث MSN، افزایش داده است. ستاره برزیلی در دیدار شب گذشته مقابل والنسیا احتمالا ضعیف ترین نمایش فصل خود را ارائه کرد.

آنتونیو باراگان، مدافع والنسیا، نیز به جمع مدافعانی اضافه شد که پیش از این توانسته اند نیمار را به طور کامل از جریان بازی محو کنند. دنی کارواخال، مدافع رئال و خوان فران، مدافع اتلتیکو مادرید، پیش از این مدافعانی بودند که توانسته اند به طور کامل این مهاجم برزیلی را در کناره های زمین مهار کنند. نیمار ناتوانی خودش را در از پیش رو برداشتن باراگان در دیدار مقابل والنسیا با آن سیلی پایان بازی به خوبی نشان داد تا مشخص شود کاپیتان تیم ملی برزیل روزهای خوبی را در نوکمپ سپری نمی کند.

نیمار در بازی مقابل والنسیا در نیمه اول یکی از بهترین موقعیت های تیمش را در مصافی تک به تک با دروازه بان والنسیا از دست داد و در ادامه دیدار نیز هیچ گاه نتوانست حضور موثری در ترکیب تیمش داشته باشد. توپ های لو رفته زیاد و ضربات بی حاصل، تنها مسائلی بود که در بازی نیمار به چشم می خورد.

در ادامه دیدارهای لالیگا، قطعا درخشش نیمار می تواند برای لوئیس انریکه کلیدی باشد و باید دید این مهاجم برزیلی تا چه اندازه می تواند خودش را به روزهای آرمانی گذشته نزدیک کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: