تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۰۲:۴۹ کد مطلب 94267

گفت و شنود/ کلک معکوس!

 به گزارش مشرق، کیهان در قسمت گفت و شنود امروز نوشت: گفت: روزنامه زنجیره‌ای آفتاب یزد با تقلید از کیهان و به خیال خودش کلک معکوس سوار کرده!گفتم: کلک معکوس دیگه چیه؟ گفت: عکس نیم صفحه اول چند روزنامه اصولگرا را چاپ کرده که در انعکاس اظهارات سیف، جمله تقریباً هیچ ایشان را تیتر کرده […]

 به گزارش مشرق، کیهان در قسمت گفت و شنود امروز نوشت:

گفت: روزنامه زنجیره‌ای آفتاب یزد با تقلید از کیهان و به خیال خودش کلک معکوس سوار کرده!
گفتم: کلک معکوس دیگه چیه؟

گفت: عکس نیم صفحه اول چند روزنامه اصولگرا را چاپ کرده که در انعکاس اظهارات سیف، جمله تقریباً هیچ ایشان را تیتر کرده بودند و نتیجه گرفته که چون این روزنامه‌ها تیتر مشابه زده‌اند بنابراین زنجیره‌ای هستند!
گفتم: حتماً پیش خودش فکر کرده که خیلی هنر به خرج داده و سر برف زردآلو پیدا کرده؟! خب مگر آقای سیف غیر از اینکه گفته بود برجام تقریباً هیچ دستاوردی نداشته است، حرف مهم دیگری هم زده بود؟! ولی روزنامه‌های زنجیره‌ای برخلاف اصول حرفه‌ای سخنان وی را سانسور کردند.

گفت: همه حرف آقای سیف همین جمله «تقریباً هیچ» بود که به لحاظ حرفه‌ای باید تیتر می‌شد که روزنامه‌های اصولگرا آن را تیتر کردند. ولی روزنامه‌های زنجیره‌ای، تحلیل‌ها و گزارش‌های یکسان دارند که نشان می‌دهد از یک اتاق بیرون تحریریه‌‌هایشان به آنها دیکته می‌شود.
گفتم: یارو ادعا می‌کرد که در مهندسی معکوس تخصص دارد. به او گفتند؛ مثلاً می‌توانی با مهندسی معکوس یک «هواپیمای بدون سرنشین» بسازی؟ جواب داد؛ اون که خیلی سخته ولی می‌توانم با مهندسی معکوس یک سرنشین بدون هواپیما بسازم!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: