تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۰۲:۴۸ کد مطلب 94271

گواردیولا: باید به فینال جام حذفی برسیم

سرمربی بایرن مونیخ ضمن اینکه تاکید کرد به هیچ وجه نباید وردر برمن را در نیمه‌نهایی جام حذفی دست کم گرفت، از انگیزه بالایش برای رسیدن به فینال این تورنمنت سخن گفت. به گزارش مشرق، فردا در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی آلمان بایرن مونیخ میزبان وردر برمن است. در آستانه این دیدار پپ گواردیولا […]

سرمربی بایرن مونیخ ضمن اینکه تاکید کرد به هیچ وجه نباید وردر برمن را در نیمه‌نهایی جام حذفی دست کم گرفت، از انگیزه بالایش برای رسیدن به فینال این تورنمنت سخن گفت.

به گزارش مشرق، فردا در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی آلمان بایرن مونیخ میزبان وردر برمن است. در آستانه این دیدار پپ گواردیولا در یک نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

ساده انگاشتن حریف فردا:
-اینکه فکر کنیم پیشاپیش صعودمان به مرحله بعدی قطعی است، اشتباه بزرگی است. حتی اگر همه چنین باوری داشته باشند که ما بی دردسر و زحمت راهی برلین (برای برگزاری فینال) خواهیم شد چرا که بازی‌مان خانگی است و حریف‌مان وردربرمن، باید توجه کنیم که این بازی سرنوشت‌ساز است و تا آنرا نبریم به دور بعد نخواهیم رفت. هر بازی نیمه‌نهایی همیشه دشوار است.

شاگرد سابقت کلاودیو پیزارو:
-او اشتیاق و انگیزه بالایی دارد. مسلما می‌آید که برنده شود.

وضعیت تاسکی به عنوان خرید زمستانی که نیمکت‌نشین شد:
-برای ذخیره بودنش متاسفم اما شاید در بازی‌های بعدی شانس حضور در زمین را پیدا کند.

آرتورو ویدال:
-او در این هفته‌های اخیر خیلی خیلی خوب کار کرده و مسلما عضو بسیار بااهمیتی برای ماست، با این حال ما برای موفق شدن به کل اعضای تیم نیاز داریم نه فقط یک نفر.

ترکیب بازی فردا:
-گاهی تغییراتی در ترکیب همیشگی‌ام می‌دهم، گاهی نمی‌دهم. راجع به این موضوع با نزدیک شدن به هر بازی فکر می‌کنم. در حال حاضر هم فقط ذهنم مشغول برمن است. هر بازی، بازی جدیدی است و آنچه در دیدارهای قبلی رخ داده دیگر مطرح نیست. همیشه احتمال هر اتفاقی وجود دارد.

رویکردت برای پیروزی در این بازی:
-من میخواهم به فینال جام حذفی برسم، فرقی نمی‌کند حریف کیست. ما در نیمه نخست دیدار مقابل شالکه مشکلاتی داشتیم اما اگر آنطوری که در نیمه دوم ظاهر شدیم بازی کنیم شانس بالایی داریم تا به فینال برسیم.

اثر ثبت قرارداد با سیتی روی فعالیتت در بایرن:
من مثل قبل روی کارم در بایرن متمرکز هستم.

روشن نشدن زودهنگام تکلیف قهرمانی همچون فصل گذشته:
-نمی‌دانم مزیت است یا نه. اما تا آخرین لحظه برای دستیابی به همه عناوین قهرمانی جنگیدن خیلی زیباست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: