تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۰۲:۵۸ کد مطلب 94273

انتقام عجیب جوانان ترک از تفنگدار آمریکایی

دو جوان ترک که تلاش کردند بر سر یک نظامی آمریکایی در پایگاه هوایی اینجرلیک ترکیه “کیسه” بکشند، اینک در بازداشت خانگی به سر می‌برند. به گزارش مشرق، دو جوان ترک که تلاش کردند در شبیه سازی رفتار تفنگداران آمریکا در عراق، بر سر یک نظامی آمریکایی در پایگاه هوایی اینجرلیک ترکیه کیسه ای بکشند، […]

دو جوان ترک که تلاش کردند بر سر یک نظامی آمریکایی در پایگاه هوایی اینجرلیک ترکیه “کیسه” بکشند، اینک در بازداشت خانگی به سر می‌برند.

به گزارش مشرق، دو جوان ترک که تلاش کردند در شبیه سازی رفتار تفنگداران آمریکا در عراق، بر سر یک نظامی آمریکایی در پایگاه هوایی اینجرلیک ترکیه کیسه ای بکشند، اکنون بازداشت شده اند و در حبس خانگی بسر می برند.

به نوشته “روسیا الیوم”، این دو جوان “یالچین سمیر اکراسو” و “جنیک کیزیلیرامیک” از اعضای سازمان “اتحادیه جوانان ترک” هستند.

یالچین سمیراکراسو در پاسخ به سوالی درباره علت این اقدام عجیبشان گفت: “در سال ۲۰۰۳ آمریکایی ها دست به همین اقدام زدند و بر سر نظامیان ما در عراق در آن سال کیسه کشیدند. شما (آمریکایی ها) مسئول ایجاد تروریسم در منطقه ما هستید. هر روز بمبی منفجر می شود و فرزندان ما کشته می شوند. شما گناهکار هستید. ما به اینجا آمدیم تا کیسه بر سرت بگذاریم”.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: