تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۰۷:۱۰ کد مطلب 94318

کیهان: دستاورد «تقریبا هیچ» برجام، سوغات بزک‌کنندگان آمریکاست

روزنامه کیهان تیتر نخست خود را به گزارش تحلیلی خود درباره دستاوردهای برجام اختصاص داده است. به گزارش مشرق، در شماره روز سه شنبه ۳۱ فروردین روزنامه کیهان آمده است: در حالی که دغدغه افکار عمومی پس از توافق هسته‌ای، رفع تحریم‌ها است، جریانی خاص قصد دارد با به حاشیه بردن اصل هدف برجام و […]

روزنامه کیهان تیتر نخست خود را به گزارش تحلیلی خود درباره دستاوردهای برجام اختصاص داده است.

به گزارش مشرق، در شماره روز سه شنبه ۳۱ فروردین روزنامه کیهان آمده است: در حالی که دغدغه افکار عمومی پس از توافق هسته‌ای، رفع تحریم‌ها است، جریانی خاص قصد دارد با به حاشیه بردن اصل هدف برجام و موضوع رفع تحریم‌ها، هدف اصلی را شکستن تابوی رابطه با آمریکا معرفی کرده و کشور را به مسیر خسارت بار برجام‌های بعدی سوق دهد.

عکس نخست این روزنامه نیز به انفجار یک اتوبوس در قدس اشغالی اختصاص دارد.

خیلی شیک و مجلسی! عنوان یادداشت روز این روزنامه از حسین شمسیان است که در آن اشاره شده برخی می‌گویند- یا تلاش می‌کنند این گونه بشود – که حافظه تاریخی مردم ضعیف است و یادشان نمی‌ماند که مثلا یک سال قبل یا کمی بیشتر، چه اتفاقی افتاد و چه کسی چه حرفی زد! در حالیکه واقعیت این گونه نیست و مردم، همه چیز را به یاد دارند و اگر چیزی نمی‌گویند، بخاطر ماهیت زندگی اجتماعی، دادن فرصت به مدعیان و مهمتر از همه، به خاطر همراهی به امید روزهای بهتر است.

حزب‌الله: هزاران بیانیه هم صادر کنید به مقابله با اسرائیل ادامه می‌دهیم، خسارت بارش‌های اخیر در برابر منافع آن بسیار کوچک است، مترو به شهر آفتاب رسید، انفجار یک اتوبوس در قدس اشغالی با ۲۰ مجروح، شبکه نمازی چگونه بر مطالبات اجتماعی تاثیر می‌گذارد؟ و ظریف: ما ۳۰ ماه مذاکره نکردیم که حالا تنها سندی خالی داشته باشیم از دیگر عناوین این روزنامه است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: