تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۵ کد مطلب 94373

دستگیری رئیس مافیا حین تماشای بازی‌فوتبال +تصاویر

رئیس مافیای بدنام ایتالیا در حین تماشای بازی فوتبال بین دو تیم ناپولی و اینترمیلان بازداشت شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم: رئیس مافیای بدنام ایتالیا توسط کارآگاهانی که با لباس مبدل برای رساندن پیتزا به خانه محل اختفای وی مراجعه کرده بودند، دستگیر شد. بر اساس این گزارش، پس از آنکه […]

رئیس مافیای بدنام ایتالیا در حین تماشای بازی فوتبال بین دو تیم ناپولی و اینترمیلان بازداشت شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم: رئیس مافیای بدنام ایتالیا توسط کارآگاهانی که با لباس مبدل برای رساندن پیتزا به خانه محل اختفای وی مراجعه کرده بودند، دستگیر شد.

بر اساس این گزارش، پس از آنکه کارآگاهان با لباس مبدل خود را به عنوان پسران «پیتزارسان» به خانه محل اختفای این رئیس مافیا رساند، وی را در حین تماشای بازی فوتبال دستگیر کرد.

دستگیری رئیس مافیا حین تماشای بازی فوتبال +تصاویر

به گفته مقامات «روبرتو مانگانیو»(Roberto Manganiello) رئیس مافیای بدنام «کامورا»(Camorra) شهر ناپل ایتالیا از سال ۲۰۱۳ مخفی بوده است.

این عضو ۳۵ ساله ارشد مافیای ایتالیا به عنوان «یکی از ۱۰۰ جنایتکار خطرناک ایتالیا» محسوب می‌شود که به اتهام دو قتل در سال ۲۰۰۴ که موجب برافروخته شدن شعله آتش جنگ‌های باندی در شهرهای جنوبی ایتالیا متواری شده و تحت تعقیب بود.

دستگیری رئیس مافیا حین تماشای بازی فوتبال +تصاویر

به گزارش خبرگزاری فرانسه، و به گفته پلیس، «مانگانیو» عصر روز یک‌شنبه در حالی که بازی فوتبال تیم‌های ناپولی و اینترمیلان را تماشا می‌کرد دستگیر شد.

ضربه دیگری که به «مانگانیو» وارد شد، شکست ۲ بر صفر تیم ناپولی به میلان بود که امید‌های ناپل را برای رسیدن به عنوان اولی سری آ در ۲۶ سال اخیر بر باد داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: