تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۶ کد مطلب 94393

تمسخر اسکناس‌های جدیددر استرالیا +عکس

چاپ اسکناس‌های جدید ۵ دلاری در استرالیا با تمسخر و واکنش منفی کاربران شبکه‌های اجتماعی در این کشور مواجه شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از شبکه العالم، پس از اینکه بانک مرکزی استرالیا زمان چاپ اسکناس های جدید ۵ دلاری را در این کشور اعلام کرد، کاربران شبکه های اجتماعی، چاپ این […]

چاپ اسکناس‌های جدید ۵ دلاری در استرالیا با تمسخر و واکنش منفی کاربران شبکه‌های اجتماعی در این کشور مواجه شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از شبکه العالم، پس از اینکه بانک مرکزی استرالیا زمان چاپ اسکناس های جدید ۵ دلاری را در این کشور اعلام کرد، کاربران شبکه های اجتماعی، چاپ این سری از اسکناس ها در کشورشان را به تمسخر گرفتند.

انتظار می رود که اسکناس های جدید استرالیا که در آن تغییرات بسیار از جمله تصویر ملکه الیزابت و مقدار رنگ بنفش و نیز اندازه آن اعمال شود، اول ماه سپتامبر آینده به چاپ برسد.

انتقاد مردم استرالیا از اسکناس‌های جدید

ازجمله مسائلی که کاربران شبکه های اجتماعی آن را محکوم کردند، باقی ماندن عکس ملکه الیزابت بر روی اسکناس با وجودی کهولت سن اوست، همچنین اینکه به گفته آن ها، تصاویر ساده و ابتدایی روی این اسکناس ها، انسان را به یاد دوران دهه هشتاد می اندازد؛ گویی که نقاشی کودکان در مدارس ابتدایی است.

براساس این گزارش، تغییراتی که در اسکناس های جدید استرالیایی اعمال شده است، ویژگی خاصی را دارا است که می تواند منجر به ضعف بینایی شود و کاربران برای این نوع اسکناس ها، صفت هایی همچون نفرت انگیز، وقیح و فجیع را به کار برده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: