تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۵ کد مطلب 94403

پویول: نیمار بسیار حرفه ای است

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه: ۵ بازی از آخرین باری که نیمار موفق به گلزنی شده می‌گذرد و در این مدت بارسا امتیازات زیادی در لالیگا از دست داده و از چمپیونزلیگ نیز کنار رفته است.او همچنین پس از شکست مقابل والنسیا با مدافع آنها درگیر شد که احتمالا باعث محرومیت […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه: ۵ بازی از آخرین باری که نیمار موفق به گلزنی شده می‌گذرد و در این مدت بارسا امتیازات زیادی در لالیگا از دست داده و از چمپیونزلیگ نیز کنار رفته است.او همچنین پس از شکست مقابل والنسیا با مدافع آنها درگیر شد که احتمالا باعث محرومیت او خواهد شد با این حال پویول او را یک حرفه ای می‌داند و به تمجید از او پرداخت.

او گفت:”نمی‌توان همیشه در بالاترین سطح بود. نیمار هنوز جوان است و او خیلی حرفه ای است. باید قبول کنیم که همیشه نمی‌تواند در یک سطح قابل توجه باقی بماند ولی او بار دیگر عالی کار خواهد کرد. یک بازی بد برای نیمار هنوز هم می‌تواند خوب محسوب شود زیرا او کارهای استثنایی انجام می‌دهد.”

پویول درباره روزهای سخت بارسا گفت:” به نظر من بارسلونا همچنان از بهترین تیم‌های دنیاست. درک روند شکست‌های اخیر آنها سخت است. طبیعی نیست. ولی آنها بازیکنان بزرگی دارند و هنوز می‌توانند قهرمان لالیگا و کوپا دل ری شوند.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: