تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۴ کد مطلب 94405

گوینده معروف تیزرهای تبلیغاتی، خواننده‌شد +عکس

«نیما رییسی» بازیگر و گوینده که به تازگی فعالیت‌هایش در موسیقی را در حوزه خوانندگی نیز آغاز کرده است، با «سینا ذکایی» سرپرست ارکستر سازهای بادی تهران همکاری خواهد کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از موسیقی ایرانیان، نیما رییسی که پیش از این خوانندگی را با گروه «نوشه» به سرپرستی «نیوشا بریمانی» تجربه […]

«نیما رییسی» بازیگر و گوینده که به تازگی فعالیت‌هایش در موسیقی را در حوزه خوانندگی نیز آغاز کرده است، با «سینا ذکایی» سرپرست ارکستر سازهای بادی تهران همکاری خواهد کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از موسیقی ایرانیان، نیما رییسی که پیش از این خوانندگی را با گروه «نوشه» به سرپرستی «نیوشا بریمانی» تجربه کرده بود، قرار است به زودی در کنسرت مشترکی با سینا ذکایی به روی صحنه برود. این کنسرت که گفته می‌شود حال و هوای متفاوتی دارد و فضای جدیدی از موسیقی ایرانی را در آن اجرا خواهند کرد، قرار بود در اردیبهشت ماه برگزار شود که به دلیل خالی نبودن سالن‌های اجرا در این ماه به زمان دیگری موکول شد.
گوینده معروف تیزرهای تبلیغاتی، خواننده شد +عکس

همچنین گفتنی است کنسرت‌های ارکستر سازهای بادی تهران به سرپرستی سینا ذکایی نیز به رهبری ارکستر جاوید مجلسی بعد از ایام ماه مبارک رمضان در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود که در آن اجرا نیز جدا از قطعات اجرایی همیشگی ارکستر، قطعات تازه‌ای نیز به اجرا افزوده شده است و با اضافه شدن چند نوازنده مهمان به روی صحنه خواهد رفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: