تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۰ کد مطلب 94463

وعده نتانیاهو برای انتقام حادثه «انفجار اتوبوس» در قدس

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به انفجار اتوبوسی در شهر قدس در روز دوشنبه و جراحت ۲۱ اسرائیلی، وعده داد که مسئولان این حمله را خواهد یافت و با آنها تسویه حساب خواهد کرد. به نوشته پایگاه خبری «تایمز اسرائیل» نتانیاهو با بیان اینکه نیروهای امنیتی اسرائیل عاملان این حمله را پیدا […]

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به انفجار اتوبوسی در شهر قدس در روز دوشنبه و جراحت ۲۱ اسرائیلی، وعده داد که مسئولان این حمله را خواهد یافت و با آنها تسویه حساب خواهد کرد.

به نوشته پایگاه خبری «تایمز اسرائیل» نتانیاهو با بیان اینکه نیروهای امنیتی اسرائیل عاملان این حمله را پیدا و مجازات خواهند کرد گفت: «ما حامیان آنها را نیز یافته و با این تروریست‌ها تسویه حساب خواهیم کرد».

در حالی که تحقیقات برای پیدا کردن عاملان بمب‌گذاری شب گذشته ادامه دارد، پلیس اعلام کرده هیچ سرنخی از اینکه چه کسی در این حمله دست داشته، ندارد.

بر اثر انفجار مشکوک یک اتوبوس در خیابان «خلیل» قدس اشغالی، ۲۱ صهیونیست مجروح شدند و هیچ گروهی هنوز مسئولیت این انفجار را برعهده نگرفته است.

هنوز علت انفجار مشخص نشده یا حداقل اعلام نشده و راننده اتوبوس نیز گفته که قبل از حرکت دو بار خودرو را برای اطمینان از نبود بمب چک کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: