تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۶ کد مطلب 94480

واکنش نکونام به درخواست بازگشت به استقلال

هافبک پیشین استقلال گفت:۴ بازی سخت برای استقلال باقی مانده و ممکن است هزار و یک اتفاق بیفتد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بعد از پایان دربی، هواداران ناراحت استقلال در فضای مجازی تحرکاتی انجام دادند و حتی به صفحه جواد نکونام هافبک سابق آبی ها رفتند. آنها از این بازیکن خواستند تا به استقلال بازگردد […]

هافبک پیشین استقلال گفت:۴ بازی سخت برای استقلال باقی مانده و ممکن است هزار و یک اتفاق بیفتد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بعد از پایان دربی، هواداران ناراحت استقلال در فضای مجازی تحرکاتی انجام دادند و حتی به صفحه جواد نکونام هافبک سابق آبی ها رفتند. آنها از این بازیکن خواستند تا به استقلال بازگردد و دوباره پیراهن این تیم را به تن کند. عده ای هم برای نکونام نوشتند که اگر او در میانه میدان بود و استقلال را رهبری می کرد، اتفاقات بهتری برای این تیم می افتاد.

نکونام در واکنش به این اتفاقات اظهار داشت:هواداران استقلال حق دارند ناراحت باشند. من خودم هوادار استقلال هستم و با شکست های این تیم ناراحت می شوم. بعد از باخت در دربی هم خیلی ناراحت بودم. ولی هنوز فصل تمام نشده است.

کاپیتان سابق تیم ملی ادامه داد:می دانم استقلالی ها ناراحت هستند. ولی اگر قرار باشد تیم روحیه اش را از دست بدهد، شانسی برای قهرمانی نخواهد داشت. ۴ بازی سخت برای استقلال باقی مانده و ممکن است هزار و یک اتفاق بیفتد. تازه بعد از آن استقلال باید در فینال حذفی هم بازی کند.

نکونام افزود:هواداران تیم را حمایت کنند. من هم به عنوان یک هوادار و یک استقلالی از تیم حمایت می کنم. انشالله که در پایان فصل اتفاقات خوبی برای استقلال بیفتد.من به ادامه راه تیم خوشبین هستم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: