تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۲ کد مطلب 94485

هشدار کمیته اخلاق بارسلونا به نیمار

بازیکن پرحاشیه تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا از کمیته اخلاق باشگاه خود هشدار کتبی دریافت کرد. به گزارش مشرق، نیمار بازیکن کلیدی تیم فوتبال بارسلونا به خاطر رفتارش این روزها برای تیم خود دردسر درست کرده است. او در فضای مجازی تصاویر و فیلم‌هایی را منتشر می‌کند که نشان از حاشیه نشینی این ستاره تکنیکی دارد. […]

بازیکن پرحاشیه تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا از کمیته اخلاق باشگاه خود هشدار کتبی دریافت کرد.

به گزارش مشرق، نیمار بازیکن کلیدی تیم فوتبال بارسلونا به خاطر رفتارش این روزها برای تیم خود دردسر درست کرده است. او در فضای مجازی تصاویر و فیلم‌هایی را منتشر می‌کند که نشان از حاشیه نشینی این ستاره تکنیکی دارد. در حالی که بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا از دو هفته پیش در اردوی رسمی قرار داشته و حق خروج از کمپ تمرین را ندارند، نیمار در چهار شب گذشته سه بار به باشگاه‌ شبانه نزدیک به کمپ تمرین رفته و حتی تصاویری از خود را هنگام حضور در این مکان منتشر کرده است.

این موضوع خشم مقامات بارسلونا و دلخوری نگهبانان و مسئولان کمپ را در پی داشته و همین مساله باعث شده تا باشگاه به صورت کتبی به این ستاره هشدار دهد.

توهین نیمار به برخی از بازیکنان رئال مادرید در فضای مجازی به تبعیت از توهین‌های سریالی پیکه به مقامات دولتی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید دردسر دیگری است که در صورت پیگیری رسانه‌های مادریدی احتمالا با واکنش مقامات فدراسیون فوتبال اسپانیا همراه خواهد بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: