تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۰ کد مطلب 94490

عزیزی خادم به عدم احراز صلاحیتش اعتراض کرد

نامزد احراز صلاحیت نشده فدراسیون فوتبال به این موضوع اعتراض کرد. به گزارش مشرق، پس از اینکه شهاب‌الدین عزیزی خادم، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال از طرف کمیته ۳ نفره احراز صلاحیت‌های فدراسیون فوتبال برای این سمت احراز صلاحیت نشد، به این موضوع اعتراض کرد. قرار است پاسخ اعتراض عزیزی‌خادم طی امروز و نهایتاً فردا اعلام […]

نامزد احراز صلاحیت نشده فدراسیون فوتبال به این موضوع اعتراض کرد.

به گزارش مشرق، پس از اینکه شهاب‌الدین عزیزی خادم، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال از طرف کمیته ۳ نفره احراز صلاحیت‌های فدراسیون فوتبال برای این سمت احراز صلاحیت نشد، به این موضوع اعتراض کرد.

قرار است پاسخ اعتراض عزیزی‌خادم طی امروز و نهایتاً فردا اعلام شده و به وی ابلاغ شود.

کمیته تجدیدنظر خواهی فردا تشکیل جلسه می دهد تا به شکایت عزیزی خادم رسیدگی کند. این کمیته متشکل از علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف و همچنین یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است. عزیزی خادم از ماه ها قبل فعالیت خود را برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون آغازکردذ و طبق آمار منتشر شده وی بیشترین امضاهای جمع شده از مجمع را در اختیار داشت که روز گذشته عدم احراز صلاحیت وی اعلام شد تا وی نتواند در این انتخابات حضور داشته باشد.

اعتراض مکتوب عزیزی خادم روز گذشته به دست رئیس فدراسیون رسید و اکنون اهالی ورزش و افکار عمومی منتظر واکنش این کمیته نسبت به این اعتراض هستند.

انتخابات فدراسیون فوتبال ۱۹ اردیبهشت برگزار می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: