تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۲ کد مطلب 94510

صادرات نفت عربستان کاهش یافت

آمارهای رسمی نشان می‌دهد: صادرات نفت خام عربستان سعودی از روزانه هفت میلیون و ۸۳۵ هزار بشکه در ماه ژانویه به روزانه هفت میلیون و ۵۵۳ هزار بشکه در ماه فوریه تنزل کرده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بزر‌گ‌ترین صادر‌کننده نفت خام جهان در ماه فوریه روزانه ۱۰ میلیون و ۲۲۰ هزار بشکه نفت تولید […]

آمارهای رسمی نشان می‌دهد: صادرات نفت خام عربستان سعودی از روزانه هفت میلیون و ۸۳۵ هزار بشکه در ماه ژانویه به روزانه هفت میلیون و ۵۵۳ هزار بشکه در ماه فوریه تنزل کرده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بزر‌گ‌ترین صادر‌کننده نفت خام جهان در ماه فوریه روزانه ۱۰ میلیون و ۲۲۰ هزار بشکه نفت تولید کرده در حالی که رقم تولید این کشور در ماه قبل‌تر (ژانویه) روزانه ۱۰ میلیون و ۲۳۰ هزار بشکه بود.

آمارهای ماهانه صادرات نفت خام توسط ریاض و دیگر اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت به موسسه اطلاعات نفتی جودی ارائه می‌شود و روی وب‌سایت این موسسه قرار می‌گیرد.

ذخائر داخلی نفت خام عربستان از ۳۱۴ میلیون و ۱۱۹ هزار بشکه در ژانویه به ۳۰۵ میلیون و ۵۹۹ هزار بشکه در فوریه کاهش یافته است.

پالایشگاه‌های داخلی عربستان در فوریه روزانه دو میلیون و ۶۷۰ هزار بشکه نفت پالایش کردند در حالی که رقم پالایش آنها در ژانویه روزانه دو میلیون و ۴۶۸ هزار بشکه بود.

این در حالی است که صادرات فرآورده‌های نفتی پالایش شده عربستان نیز از روزانه یک میلیون و ۳۴۳ هزار بشکه به یک میلیون و ۵۵۰ هزار بشکه در روز افزایش یافته است.

آمارهای جودی نشان می‌دهد: در ماه فوریه نفت خام مصرف شده برای تولید برق از ۲۹۳ هزار بشکه در روز در ژانویه به ۲۹۱ هزار بشکه در روز کاهش یافته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: