تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۵ کد مطلب 94524

خبر بد برای شگفتی ساز لیگ برتر +عکس

از شواهد پیداست که مهاجم لسترسیتی بیش از یک جلسه محروم خواهد شد و به همین دلیل شاید قهرمانی این تیم در لیگ انگلیس با تردیدهایی روبرو شود. به گزارش مشرق، ساکرنت نوشت: جیمی واردی در نیمه دوم رویارویی لسترسیتی با وستهام از زمین اخراج شد. به همین دلیل اتحادیه فوتبال انگلیس او را به […]

از شواهد پیداست که مهاجم لسترسیتی بیش از یک جلسه محروم خواهد شد و به همین دلیل شاید قهرمانی این تیم در لیگ انگلیس با تردیدهایی روبرو شود.

به گزارش مشرق، ساکرنت نوشت: جیمی واردی در نیمه دوم رویارویی لسترسیتی با وستهام از زمین اخراج شد. به همین دلیل اتحادیه فوتبال انگلیس او را به بد رفتاری متهم کرده است. در تساوی دو بر دو لستر با چکش‌ها،‌ واردی در دقیقه ۵۵ و به خاطر اتفاقی که از سوی داور تمارض تعبیر شد، با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.
خبر بد برای شگفتی ساز لیگ برتر

واردی پس از اخراج به سمت داور رفت و بر سر او فریاد کشید و به اخراجش به شدت اعتراض کرد. واردی به خاطر دریافت کارت قرمز، از بازی بعدی لسترسیتی محروم است اما به خاطر رفتارش نیز محروم خواهد شد زیرا پیشتر، دیگو کاستا نیز به خاطر همین رفتار، محرومیت طولانی‌تری را متحمل شده بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: