تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۰ کد مطلب 94526

پانزدهمین اجتماع مدافعان حرم برگزار می‌شود

پانزدهمین اجتماع مدافعان حرم با سخنرانی وزیر اطلاعات جمعه بعد از نماز مغرب و عشا در مهدیه تهران برگزار می‌شود. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، پانزدهمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم به همت ستاد مدافعان حرم و هیئت الرضا محفل بسیجیان و رهروان شهدا، همزمان با شهادت عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب (س) با سخرانی […]

پانزدهمین اجتماع مدافعان حرم با سخنرانی وزیر اطلاعات جمعه بعد از نماز مغرب و عشا در مهدیه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، پانزدهمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم به همت ستاد مدافعان حرم و هیئت الرضا محفل بسیجیان و رهروان شهدا، همزمان با شهادت عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب (س) با سخرانی حجت‌الاسلام سید محمود علوی، وزیر اطلاعات و مداحی حسین سیب‌سرخی، روح‌الله بهمنی، عبدالرضا هلالی و دیگر مادحین اهل بیت‌ (س) برگزار می‌شود.

پانزدهمین اجتماع مدافعان حرم در حمایت از جبهه مقاومت با حضور مسئولین کشوری و لشگری هنرمندان، ورزشکاران و اقشار مختلف مردم جمعه ۳ اردیبهشت‌ماه بعد از نماز مغرب و عشا در مهدیه تهران برگزار می‌شود.

اجتماعات بزرگ  مدافعان حرم بیش از سه سال است که در پی حملات و تهدید گروه تروریستی صهیونیستی داعش به مرقد مطهر حضرت زینب(س)، حضرت رقیه(س) و دیگر اماکن متبرکه مسلمانان با هدف اعلام حمایت از سربازان مدافع حرم به همت ستاد مردمی مدافعان حرم و هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا برگزار می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: