تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۱ کد مطلب 94541

پیشروی نیروهای عراقی در حومه غرب شهر «الرمادی» استان الانبار

در این حملات، دهها تن از تروریستهای داعش کشته و زخمی شدند. از اوایل صبح امروز (سه‌شنبه) نیز نیروهای عراقی توانستند با حمله علیه مواضع تروریستهای داعش ارتفاعات مشرف بر شهرک راهبردی «الدولاب» در حومه شرقی البغدادی پاکسازی و دقایقی قبل مواضع خود را در این ارتفاعات تثبیت کنند. در حال حاضر نیروهای عراقی خود […]

در این حملات، دهها تن از تروریستهای داعش کشته و زخمی شدند.

از اوایل صبح امروز (سه‌شنبه) نیز نیروهای عراقی توانستند با حمله علیه مواضع تروریستهای داعش ارتفاعات مشرف بر شهرک راهبردی «الدولاب» در حومه شرقی البغدادی پاکسازی و دقایقی قبل مواضع خود را در این ارتفاعات تثبیت کنند. در حال حاضر نیروهای عراقی خود را برای عملیات پاکسازی شهرک راهبردی الدولاب آماده می کنند.

شهرک الدولاب از آخرین پایگاه‌های تروریستهای داعش در شرق البغدادی محسوب می‌شود.

از شهر هیت و اطراف آن خبر می‌رسد نیمه شب گذشته ۳ تروریست انتحاری داعش قصد نفوذ به منطقه الکبیسه در جنوب غرب شهر هیت داشتند که با هوشیاری نیروهای امنیتی عراق این حملات ناکام ماند.

عملیات در شهر هیت نیز به دلیل وجود بمب و مینهای کار گذاشته شده در مناطق مختلف شهر با کندی ادامه دارد و همچنان بخشهایی از مناطق شمال، غرب و جنوب غربی شهر از جمله منطقه «البکر» و «بصائر» آلوده به تروریستهای داعش است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: