تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۰ کد مطلب 94554

داعش‌اعضای‌بدن‌نیروهای‌خودرامی‌فروشد!

تکفیری‌های داعش که از پیشروی نیروهای مسلح عراقی به هراس افتاده برای تامین مالی خود، با اعضای بدن زخمی‌های خود تجارت می‌کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، پیروزی‌های مستمر نیروهای مسلح عراقی در جنوب موصل و آزادسازی شماری از روستاهای استان «نینوا»، عناصر داهش را به هراس انداخته است. یک منبع آگاه […]

تکفیری‌های داعش که از پیشروی نیروهای مسلح عراقی به هراس افتاده برای تامین مالی خود، با اعضای بدن زخمی‌های خود تجارت می‌کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، پیروزی‌های مستمر نیروهای مسلح عراقی در جنوب موصل و آزادسازی شماری از روستاهای استان «نینوا»، عناصر داهش را به هراس انداخته است.

یک منبع آگاه در داخل شهر موصل در گفت‌وگو با «الصباح» اعلام کردند که داعش در چنین شرایطی، عناصر زخمی خود را ابتدا از میدان‌های نبرد بیرون می‌برد و اعضای سالم آنها مانند قلب، کلیه و  سایر اعضای مهم را از بدن آنها خارج می‌کند و با آنها در بازارسیاه قاچاق اعضای بدن، برای خود درآمدزایی می‌کند.

برای اساس این گزارش، پزشکان نیز با تهدید به قتل خودشان یا اعضای خانواده‌شان مجبور می‌شوند که دستورات تکفیری‌ها را اجرایی کنند و اعضای حیاتی بدن هر یک از زخمی‌های داعش را از بدن آنها خارج کنند. سپس به اعضای خانواده‌های داعشی‌های کشته‌شده اعلام می‌شود که آنها در نبرد با نیروهای نظامی عراقی کشته شده‌اند.

این منبع افزود: شمار زیادی از پزشکان در بیمارستان «القیاره» مجبور شده‌اند که به این دستورات داعش عمل کنند به ویژه که داعش، ماه پیش، شماری از پزشکان را به دلیل عدم اجرای دستورات تکفیری‌ها اعدام کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: