تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۳ کد مطلب 94555

میرهاشم حسینی طلایی شد

بیست و دومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا – فیلیپین تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان با ۵ پیروزی متوالی موفق به کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا شد. به گزارش مشرق، در ادامه دومین روز از بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی که با حضور ۲۳۹ تکواندوکار از ۳۱ کشور در شهر “مانیلا” فیلیپین […]

بیست و دومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا – فیلیپین

تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان با ۵ پیروزی متوالی موفق به کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا شد.

به گزارش مشرق، در ادامه دومین روز از بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی که با حضور ۲۳۹ تکواندوکار از ۳۱ کشور در شهر “مانیلا” فیلیپین در حال برگزاری است، میرهاشم حسینی با شکست تمامی حریفانش به مدال طلا رسید.

تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان، برای نشان زرین این رقابت‌ها، ابتدا ۸ بر ۵ «یون جو جونگ» از کره جنوبی را شکست داد و در ادامه “تاوین هانپراب” از تایلند را پیش رو داشت که این تکواندوکار در شیاپ چانگ حاضر نشد تا نتیجه بازی به سود حسینی ثبت شود.

او در ادامه این رقابت ها برابر «چین چانگ چین» از چین تایپه با نتیجه ۷ بر یک برنده شد و در مرحله نیمه‌نهایی نیز مقابل «ابراهیم زارمان» از اندونزی به برتری رسید.

حسینی در مرحله پایانی این مسابقات «مولوم تومنبایار» از مغولستان را ۸ بر ۶ شکست داد و با شایستگی بر سکوی قهرمانی قاره کهن ایستاد.

میرهاشم حسینی طلایی شد

هدایت تیم ملی تکواندوی مردان کشورمان برعهده سید نعمت خلیفه بعنوان سرمربی و پیام خانلرخانی بعنوان مربی است.

بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا G4 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز در رنکینگ جهانی و المپیکی تعلق خواهد گرفت.
این دوره از رقابت‌ها از دیروز (دوشنبه) آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: