تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۰ کد مطلب 94588

پدر اولادی: برای مهردادم چه اتفاقی افتاده؟!

پدر مهرداد اولادی درگذشت پسر خود را باور نمی کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، محمدرضا رامشگر، مدیر باشگاه پرسپولیس قائمشهر درباره نحوه با خبر شدن پدر مرحوم مهرداد اولادی گفت:امروز به محل کار پدر مهرداد رفتم و او که می دانست همیشه از مهرداد خبر دارم از من پرسید از مهرداد چه خبر؟ من […]

پدر مهرداد اولادی درگذشت پسر خود را باور نمی کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، محمدرضا رامشگر، مدیر باشگاه پرسپولیس قائمشهر درباره نحوه با خبر شدن پدر مرحوم مهرداد اولادی گفت:امروز به محل کار پدر مهرداد رفتم و او که می دانست همیشه از مهرداد خبر دارم از من پرسید از مهرداد چه خبر؟ من که قصد نداشتم خبر را مستقیم به او بدهم گفتم خبر دارید که مهرداد دیروز پایش شکسته و امروز او را به قائمشهر می آروند تا عمل کند.
پدر مهرداد گفت پس به خانه برویم تا او بیاید اما زمانی که به در خانه آنها رسیدیم جمعیت زیادی مقابل درب تجمع کرده بودند و صدای گریه کل کوچه را فرا گرفته بود.همان زمان بود که پدر مهرداد از من پرسید برای مهردادم چه اتفاقی رخ داده است؟!

حال او مساعد نبود و نتوانست همراه من و برادر مهرداد به تهران بیاید.هنوز زمان تشییع جنازه و خاکسپاری مشخص نیست اما پیکر مهرداد در تهران تشییع و در قائمشهر به خاک سپرده خواهد شد.

منبع:خبرآنلاین

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: