تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۰ کد مطلب 94589

نظر وزارت بهداشت در خصوص مرگ اولادی

وزارت بهداشت در مورد درگذشت مهرداد اولادی نوشت: عوامل اورژانس در ساعت ۱۳:۵۴ در محل حضور یافتند. مرحوم اولادی هیچگونه علائم حیاتی نداشت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، کانال تلگرام وزارت بهداشت در مورد درگذشت مهرداد اولادی، مهاجم سابق تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال نوشت: در ساعت ۱۳:۴۸ با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفته شد و […]

وزارت بهداشت در مورد درگذشت مهرداد اولادی نوشت: عوامل اورژانس در ساعت ۱۳:۵۴ در محل حضور یافتند. مرحوم اولادی هیچگونه علائم حیاتی نداشت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، کانال تلگرام وزارت بهداشت در مورد درگذشت مهرداد اولادی، مهاجم سابق تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال نوشت: در ساعت ۱۳:۴۸ با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفته شد و عوامل اورژانس در ساعت ۱۳:۵۴ در محل حضور یافتند.

مرحوم اولادی هیچگونه علائم حیاتی نداشته و توسط تکنسین های اورژانس به مدت۳۰ دقیقه عملیات احیاء انجام می شود و پس از برنگشتن علائم حیاتی  از محل سکونت به بیمارستان شهدای تجریش منتقل می‌شود و در بیمارستان نیز به مدت یک ساعت عملیات احیاء ادامه می‌یابد اما متاسفانه تلاش پزشکان مؤثر واقع نمی‌شود و بازیکن سابق تیم های ملی، استقلال و پرسپولیس  جان خود را از دست می‌دهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: