تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۱ کد مطلب 94591

انتقال فرودگاه مهرآباد منتفی است

مدیرکل فرودگاه مهرآباد تهران گفت: انتقال این فرودگاه به طور کلی منتفی است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی رستمی با تاکید بر ثبت ملی ترمینال شماره یک فرودگاه مهرآباد، گفت: با منتفی شدن موضوع انتقال،برنامه‌ریزی برای سامان دادن بخش پرواز و فرودگاهی در اداره کل فرودگاه مهرآباد، آغاز شده است. […]

مدیرکل فرودگاه مهرآباد تهران گفت: انتقال این فرودگاه به طور کلی منتفی است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی رستمی با تاکید بر ثبت ملی ترمینال شماره یک فرودگاه مهرآباد، گفت: با منتفی شدن موضوع انتقال،برنامه‌ریزی برای سامان دادن بخش پرواز و فرودگاهی در اداره کل فرودگاه مهرآباد، آغاز شده است.

وی افزود: در پنج سال آینده، فرودگاه مهرآباد را به فرودگاه ویژه و VIP تبدیل خواهیم کرد تا در صورت لزوم، تعدادی از پروازهای مهم خارجی در این فرودگاه به زمین، بنشینند.

رستمی به امضای تفاهم نامه میان شرکت فرودگاه‌ها و یک شرکت ایتالیایی برای توسعه فرودگاه مهرآباد اشاره کرد و گفت: بر اساس این تفاهم نامه که امیدواریم به انعقاد قرارداد نهایی برسد ، ترمینال اصلی فرودگاه مهرآباد ،۸۰ هزار مترمربع توسعه خواهد یافت که این میزان تا ۱۲۰ هزار مترمربع نیز قابل افزایش است.

وی گفت : در صورتی که تفاهمنامه با شرکت ایتالیایی منعقد شود، ترمینال اصلی فرودگاه مهرآباد با مشخصات یاد شده در سه سال ساخته خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: