تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۱ کد مطلب 94597

برنج‌های قاچاق در ایرانشهر کشف و ضبط شد

رئیس اداره تعزیرات حکومتی ایرانشهر گفت: قاچاقچی برنج در ایرانشهر دستگیر شد. به گزارش مشرق، مهدی کیخا اظهار داشت: بر اساس اقدامات بعمل آمده توسط ماموران هنگ مرزی جکیگور- مدیریت مبارزه با قاچاق کالا از یک دستگاه خودروی وانت در شهرستان سرباز مقدار۹۸۰۰ کیلوبرنج پاکستانی که به طور غیرقانونی از طریق مرز وارد کشور شده […]

رئیس اداره تعزیرات حکومتی ایرانشهر گفت: قاچاقچی برنج در ایرانشهر دستگیر شد.

به گزارش مشرق، مهدی کیخا اظهار داشت: بر اساس اقدامات بعمل آمده توسط ماموران هنگ مرزی جکیگور- مدیریت مبارزه با قاچاق کالا از یک دستگاه خودروی وانت در شهرستان سرباز مقدار۹۸۰۰ کیلوبرنج پاکستانی که به طور غیرقانونی از طریق مرز وارد کشور شده و در حال انتقال به شهرستان سرباز بود در اطراف شهر کشف شد.

رئیس تعزیرات حکومتی ایرانشهر گفت: پس از انجام اقدامات اولیه و جریان تشریفات قانونی پرونده جهت رسیدگی به اداره  تعزیرات حکومتی شهرستان ایرانشهر ارسال شد.

کیخا افزود: در همین راستا با ارجاع پرونده به شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز این اداره  بررسی و رسیدگی به پرونده آغاز شد که با تحقیقات انجام شده و استعلامات صورت گرفته کالای مکشوفه قاچاق و فاقد مدارک لازم جهت ورود به کشور  بوده و قاچاق آنها محرز شد.

وی تصریح کرد: در ادامه پس از اخذ دفاعیات متهم، تخلف محرز تشخیص و متخلف علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۳۹۲ میلیون ۵۳۵ هزار ریال در حق صندوق دولت محکوم گردید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: