تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۲:۳۳ کد مطلب 94609

آخرین وضعیت و میزان مصدومیت دو ملی‌پوش والیبال

فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال کشورمان از بازگشت فرهاد ظریف و مصطفی شریفات در هفته آینده به تمرینات خبر داد. به گزارش مشرق، فرهاد ظریف و مصطفی شریفات لیبرو و سرعتی زن تیم ملی والیبال کشورمان در تمرین امروز سه شنبه ۳۱ فروردین دچار مصدومیت شدند. دکتر سیامک افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال کشورمان در این […]

فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال کشورمان از بازگشت فرهاد ظریف و مصطفی شریفات در هفته آینده به تمرینات خبر داد.

به گزارش مشرق، فرهاد ظریف و مصطفی شریفات لیبرو و سرعتی زن تیم ملی والیبال کشورمان در تمرین امروز سه شنبه ۳۱ فروردین دچار مصدومیت شدند.

دکتر سیامک افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال کشورمان در این خصوص اظهار داشت: فرهاد ظریف از ناحیه انگشت شماره ۴ دست راست دچار شکستگی مویی شده است که امروز بلافاصله پس از عکس برداری و انجام معاینات لازم درمان وی را آغاز کردیم و انگشت آسیب دیده را آتل گرفتیم و ان اشالله هفته آینده به تمرینات بازمی گردد و به صورت گروهی تمرین خواهد کرد. ظریف در این مدت نیز استراحت نخواهد داشت و تمرینات تخصصی و بدنسازی خود را به صورت مرتب برگزار خواهد کرد.
افروزی در خصوص مصدومیت شریفات نیز افزود: مصطفی شریفات نیز از ناحیه کمر دچار گرفتکی عضلات کمر و کشیدگی لیگامان های کمر شده است که درمان وی حداقل یک هفته تا ده روز طول خواهد کشید .

فیزیوتراپیست تیم ملی در پایان گفت: تمرینات خیلی خوبی را پشت سر می‌گذاریم و این آسیب دیدگی ها در دنیای حرفه‌ای ان هم در این سطح بالا، امری کاملا عادی است. هدف بزرگی داریم که باید برای آن حداکثر تلاش خود را انجام دهیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: