تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۲:۴۶ کد مطلب 94613

دو ملی‌پوش والیبال مصدوم شدند

فرهاد ظریف و مصطفی شریفات در چهارمین روز از هفته چهارم تمرینات تیم ملی والیبال کشورمان مصدوم شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، چهارمین هفته تمرینات تیم ملی والیبال از روز شنبه ۲۸ فروردین ماه آغاز شده است و امروز (سه شنبه) چهارمین روز این هفته تمرینات پیگیری شد. […]

فرهاد ظریف و مصطفی شریفات در چهارمین روز از هفته چهارم تمرینات تیم ملی والیبال کشورمان مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، چهارمین هفته تمرینات تیم ملی والیبال از روز شنبه ۲۸ فروردین ماه آغاز شده است و امروز (سه شنبه) چهارمین روز این هفته تمرینات پیگیری شد.

تمرین نوبت صبح گروه اول تیم ملی والیبال از ساعت ۱۱ در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد که در این تمرین فرهاد ظریف و مصطفی شریفات مصدوم شدند.

فرهاد ظریف در هنگام تمرین از ناحیه دو انگشت سوم و چهارم ( میدل و رینگ) دست راست دچار مصدومیت گردید و روند درمانی وی بلافاصله زیر نظر دکتر افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی آغاز شد.

مصطفی شریفات نیز دچار گرفتگی عضلات کمر شد وکارهای اولیه درمان وی در کنار زمین انجام شد و در ادامه معالجات در اتاق پزشکی کمپ تیم های ملی پیگیری گردید.

تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو آماده می کند. این رقابت ها از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: