تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۲:۴۱ کد مطلب 94616

اولادی وقتی به بیمارستان منتقل شد فوت کرده بود

رییس اورژانس بیمارستان شهدای تجریش تاکید کرد: رییس‌اورژانس بیمارستان شهدای‌تجریش گفت:اولادی باتلاش همکاران ما دراورژانس به‌بیمارستان منتقل‌شد اما متاسفانه فوت‌کرده‌بود. به گزارش مشرق، دکتر مجیدی رییس اورژانس بیمارستان شهدای تجریش گفت: مهرداد اولادی در ساعت ۱۴:۴۰ دقیقه بعدازظهر امروز با اطلاعی که به همکاران ما در اورژانس تهران و تماسی که با شماره ۱۱۵ گرفته […]

رییس اورژانس بیمارستان شهدای تجریش تاکید کرد:

رییس‌اورژانس بیمارستان شهدای‌تجریش گفت:اولادی باتلاش همکاران ما دراورژانس به‌بیمارستان منتقل‌شد اما متاسفانه فوت‌کرده‌بود.

به گزارش مشرق، دکتر مجیدی رییس اورژانس بیمارستان شهدای تجریش گفت: مهرداد اولادی در ساعت ۱۴:۴۰ دقیقه بعدازظهر امروز با اطلاعی که به همکاران ما در اورژانس تهران و تماسی که با شماره ۱۱۵ گرفته شده بود به نزدیکترین مکان به بیمارستان شهدای تجریش انتقال پیدا کرد که پس از بررسی های همکاران متوجه شدیم وی قبل از حضور در بیمارستان از دنیا رفته است.

وی درباره علت مرگ مهرداد اولادی هم گفت: علت مرگ وی فعلا مشخص نیست و قرار است پس از انتقال پیکرش به پزشکی قانونی نظر نهایی در این مورد اعلام شود.

مهرداد اولادی که سابقه بازی در تیمهای استقلال ، پرسپولیس، الشباب امارات، ملوان بندر انزلی وتیم ملی فوتبال کشورمان را دارد ظهر امروز به دلیل نامشخصی از دنیا رفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: