تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۳:۱۵ کد مطلب 94623

دسیسه تروریست‌ها برای انفجار در یکی از مراکز جمعیتی کشور خنثی شد

وزیر اطلاعات با اشاره به خنثی‌‌سازی توطئه‌های دشمنان به‌وسیله فرزندان غیور ایران اسلامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: ‌در چند روز گذشته دسیسه تروریست‌ها برای انفجار در یکی از مراکز جمعیتی کشور خنثی شد. به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام سید‌محمود علوی در جریان بیست و ششمین سفر استانی هیئت دولت به استان سمنان در جمع […]

وزیر اطلاعات با اشاره به خنثی‌‌سازی توطئه‌های دشمنان به‌وسیله فرزندان غیور ایران اسلامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: ‌در چند روز گذشته دسیسه تروریست‌ها برای انفجار در یکی از مراکز جمعیتی کشور خنثی شد.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام سید‌محمود علوی در جریان بیست و ششمین سفر استانی هیئت دولت به استان سمنان در جمع اقشار مختلف مردم شهرستان دامغان در حسینیه حضرت اباالفضل(ع) این شهرستان اظهار داشت: امروز مردم منطقه و حتی ساکنان قلب اروپا ناامنی را با تمام وجود احساس می‌کنند اما مردم کشور ما به‌برکت انقلاب اسلامی و اقتدار نظام از نعمت امنیتی بی‌بدیل برخوردار هستند.

وزیر اطلاعات دولت یازدهم اضافه کرد: امنیت موجود در شرایطی است که دشمنان تمام تلاش خود را برای ناامن کردن کشور ما به‌کار بسته‌اند اما توطئه‌های آنان به‌وسیله فرزندان غیور ایران اسلامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) خنثی می‌شود همان‌گونه که در چند روز گذشته دسیسه تروریست‌ها برای انفجار در یکی از مراکز جمعیتی کشور خنثی شد.

وی آرامش و امنیت کشور را مطلوب اسلام و نظام اسلامی برشمرد و افزود: بستر رشد معنوی، اقتصادی و اجتماعی در چنین جامعه‌ای مهیا می‌شود، همانا سرچشمه‌های خیر و برکت در جامعه‌ای آکنده از امنیت تبلور می‌یابد.

علوی انتخابات هفتم اسفند‌ماه را یکی از بهترین انتخابات‌های تاریخ انقلاب از منظر امنیتی عنوان کرد و گفت: در این حماسه مردمی فضایی رقابتی پرشور و پرنشاط اما به‌دور از التهاب و تنش در کشور حکم‌فرما بود و رویکرد وزارت اطلاعات نیز مدیریت و برخورد با هرگونه التهاب‌آفرینی، تخریب و ایجاد تنش از سوی هرگروه یا جناح سیاسی بوده است.

وزیر اطلاعات تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را هدف اصلی راهبرد اقتصادی دولت عنوان و خاطر‌نشان کرد: گام‌های متعددی در زمینه تحقق منویات رهبر انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی برداشته شده که نتیجه دادن آن نیازمند زمان و وجود امنیت فیزیکی و روانی در فضای کشور است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: