تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۳:۴۲ کد مطلب 94628

قلب تپنده سعودی‌ها ترکید

در جدال سرنوشت ساز امروز دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب آهن با رقبای عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا سه مهره کلیدی رقبا به دلیل محرومیت غایب هستند. گروه ورزشی مشرق – از بخت خوش دو نماینده اصفهانی فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا- امروز- دو حریف عربستانی سپاهان و الاتحاد با محرومیت سه بازیکن […]

در جدال سرنوشت ساز امروز دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب آهن با رقبای عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا سه مهره کلیدی رقبا به دلیل محرومیت غایب هستند.

قلب تپنده النصر ترکیدگروه ورزشی مشرقاز بخت خوش دو نماینده اصفهانی فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا- امروز- دو حریف عربستانی سپاهان و الاتحاد با محرومیت سه بازیکن کلیدی خود در تقابل با ایرانی‌ها روبه‌رو هستند.

اسیر و زاید نیستند

امروز از جمع بازیکنان الاتحاد که در تقابل با سپاهان کار دشواری دارد، زایدالصحافی ۲۲ساله و احمد اسیری ۲۴ساله غایب خواهند بود.

زاید هافبک راست تیم سوم لیگ‌برتر فوتبال عربستان بعد از اینکه مقابل لکوموتیو تاشکند کارت زرد گرفت، در دیدار هفته چهارم تیمش برابر النصر امارات هم با اخطار کریس بیچ داور استرالیایی روبه‌رو شد تا امروز غایب بزرگ الاتحاد در جناح راست باشد.

زاید که توانایی‌ بازی در پست مدافع راست را هم دارد پیش از این در تمام بازی‌های این فصل لیگ قهرمانان برای الاتحاد به میدان آمده بود.

احمد اسیری ملی‌پوش ۲۴ساله عربستانی دومین محروم الاتحاد در تقابل با سپاهان است. این مدافع میانی که متمایل به جناح چپ انجام وظیفه می‌کند در نبرد آخر الاتحاد مقابل النصر امارات ابتدا در دقیقه۵۰ از داور استرالیایی کارت زرد گرفت و بعد در آخرین دقیقه بازی با اخطار دوم روبه‌رو شد تا مستقیما از زمین اخراج شود.

دیدار الاتحاد و سپاهان از ساعت ۲۰:۳۰ به میزبانی عربستانی ها در قطر برگزار خواهد شد.

غالبی که نیست

سومین محروم عربستانی بازی‌های امروز لیگ قهرمانان ابراهیم غالب قلب تپنده النصر حریف ذوب‌آهن است.

هافبک میانی النصر در روزی که تیمش با چهار گل برابر لخویا به توپ بسته شد با دریافت دو کارت زرد بازی با ذوب‌آهن را از دست داد.

ابراهیم در سیستم ۳-۳-۴ النصر با شماره۱۴ نقش مرد میانی خط دوم را بازی می‌کند. به این ترتیب امروز ذوب‌آهن با حریفی روبه‌رو می‌شود که هم روی پله هشتم لیگ‌برتر عربستان ایستاده و هم قلب تپنده‌اش در مرکزی‌ترین نقطه زمین را از دست داده.

دیدار ذوب آهن و النصر عربستان از ساعت ۲۱:۰۰ به میزبانی ذوبی‌ها در عمان برگزار خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: