تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۴:۵۶ کد مطلب 94639

تیم تاریخ‌سازی که دو ستاره‌اش درگذشتند +عکس

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه: این تیمی است که یکی از دربی‌های بزرگ تاریخ را رقم زده، دربی ۷۴ در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۰ که با ۳ گل ایمون زاید در دقایق پایانی به سود پرسپولیس تمام شد.  پرسپولیس در این بازی از ترکیب حسین هوشیار، مجتبی شیری، ابراهیم شکوری، رضا […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه: این تیمی است که یکی از دربی‌های بزرگ تاریخ را رقم زده، دربی ۷۴ در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۰ که با ۳ گل ایمون زاید در دقایق پایانی به سود پرسپولیس تمام شد. 

پرسپولیس در این بازی از ترکیب حسین هوشیار، مجتبی شیری، ابراهیم شکوری، رضا نورمحمدی، حمیدرضا علی‌عسگری، مازیار زارع، محمد نوری، علی کریمی، غلامرضا رضایی، مهرداد اولادی و هادی نوروزی استفاده کرد. جالب اینکه اولادی در دقیقه ۵۰ از زمین اخراج شد و هادی نوروزی در نیمه دوم جای خود را به مهدی مهدوی‌کیا داد. این تیم که دربی ۲ ـ صفر باخته را تبدیل به پیروزی ۳ ـ ۲ کرد حالا دو عضو خود را به همراه ندارد. دو بازیکنی که هر دو در ۳۰ سالگی درگذشتند. 
 

جالب اینکه هر دو این بازیکنان متولد شرق مازندران‌ اند و در تهران درگذشته‌اند.  دو بازیکنی که در پست مهاجم بازی می‌کردند و هر دو سابقه گلزنی در دربی داشتند. دو بازیکنی که اسمشان مهرداد اولادی و هادی نوروزی بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: