تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۴:۵۵ کد مطلب 94641

هافبکی که هم به آرژانتین گل زده هم به پرسپولیس

به نظر می رسد پس از مهاجم آفریقایی النصر،مودیبو؛ جدی ترین مهره خطرناک عربستانی ها در راه رسیدن به دروازه ذوب آهن هافبکی باشد که در کارنامه اش سابقه گلزنی برابر تیم ملی آرژانتین ئرا دارد. گروه ورزشی مشرق – یکی از مهره‌های کارساز النصر در تقابل امشب با ذو‌ب‌آهن هافبک- مهاجمی است که سابقه […]

به نظر می رسد پس از مهاجم آفریقایی النصر،مودیبو؛ جدی ترین مهره خطرناک عربستانی ها در راه رسیدن به دروازه ذوب آهن هافبکی باشد که در کارنامه اش سابقه گلزنی برابر تیم ملی آرژانتین ئرا دارد.

هافبکی که به آرژانتین گل زدهگروه ورزشی مشرقیکی از مهره‌های کارساز النصر در تقابل امشب با ذو‌ب‌آهن هافبک- مهاجمی است که سابقه گلزنی برابر تیم‌ملی آرژانتین را دارد؛ بازیکنی ۲۹ساله و چپ‌پا که یک‌بار دروازه پرسپولیس حمید درخشان را باز کرده و با تجربه‌ای که دارد، تاثیرگذار نشان می‌دهد.

وقتی دروازه لاتزیو فرو ریخت

آدریان میرژفسکی ۱۷۶سانتی‌متری این فصل برای النصر ۱۶بازی انجام داده اما طی همین بازی‌ها موفق به زدن هشت گل شده است.

آدریان چپ‌پا اصولا یک هافبک طراح است که قابلیت‌ بازی در گوش‌ها را نیز دارد. میرژفسکی طی سال‌های۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ برای ترابوزان‌اسپور در لیگ‌برتر ترکیه ۸۵بازی انجام داد و ۹گل به ثمر رساند.

بهترین فصل فوتبالی این هافبک- مهاجم در سال۲۰۱۳ رقم خورد، آنجا که برای ترابوزان در لیگ اروپا به دربی‌سیتی ایرلند، کوکسی‌ آلبانی و لاتزیوی ایتالیا گل زد.

گل تاریخی

میرژفسکی در عرصه ملی تا سال۲۰۱۵ پیراهن لهستان را بر تن کرد. آدریان آخرین گل‌های ملی‌اش را در سال‌های۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ به مونته‌نگرو و سن‌مارینو زد. با این حال ارزشمندترین گل او در سال۲۰۱۱ درون دروازه آرژانتین رویید.

یکشنبه ۱۵خردادماه سال۱۳۹۰ میرژفسکی در دیدار دوستانه لهستان برابر آرژانتین با ضربه دقیقه۲۶ خود به تاریخ فوتبال کشورش پیوست در حالی که نتیجه نهایی پیروزی ۲ بر یک لهستانی‌ها بود. از به ثمر رسیدن این گل تاریخی چهار سال و ۱۰ماه و ۱۵روز می‌گذرد.

۲گل آسیایی در دقیقه۳۳

میرژفسکی سال پیش در لیگ قهرمانان آسیا شش بازی برای النصر انجام داد و طی ۵۰۹دقیقه دو گل زد.

آدریان اولین گل آسیایی‌اش را به سوشا مکانی و پرسپولیس زد. سه‌شنبه ۲۶اسفندماه سال۱۳۹۳ میرژفسکی گل اول دیدار النصر برابر شاگردان حمید درخشان را(۳۳) به ثمر رساند تا آغاز آتش‌بازی تیمش مقابل قرمزهای تهران باشد. یک‌سال و یک‌ماه و سه روز قبل النصر پرسپولیس را در هفته سوم لیگ قهرمانان ۳ بر صفر شکست داد.

آدریان برای اینکه گل دوم آسیایی‌اش بروید فقط دو هفته صبر کرد. این لهستانی‌ ریزنقش در تقابل با بنیادکار گلی سه‌امتیازی زد تا نشان دهد کارش را بلد است. جالب اینکه این‌بار هم گل آدریان در دقیقه۳۳ بازی با ازبک‌ها در تاشکند رویید.

آیا امشب آدریان در تقابل با ذوب‌آهن برای سومین‌بار موفق به زدن گل آسیایی می‌شود؟ امیدواریم که چنین اتفاقی روی ندهد.دیدار دو تیم ساعت ۲۱ در عمان آغاز می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: