تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۶:۴۱ کد مطلب 94659

تصاویر/ مانورِ قدرتِ یک مادر مسلمان

در آیینِ تشییع، مادر «جمیل»، در حرکتی نمادین، با چادری سفید، گویی در مراسم ازدواج فرزند ۲۲ ساله اش حاضر شده باشد، با دسته گل و چهره ای خندان، به استقبال او رفت به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «جمیل محمد ملیجی» به تاریخ ۴ شهریور ۱۳۷۲ شمسی، در شهرک «ناقوره» واقع در «جنوب […]

در آیینِ تشییع، مادر «جمیل»، در حرکتی نمادین، با چادری سفید، گویی در مراسم ازدواج فرزند ۲۲ ساله اش حاضر شده باشد، با دسته گل و چهره ای خندان، به استقبال او رفت

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «جمیل محمد ملیجی» به تاریخ ۴ شهریور ۱۳۷۲ شمسی، در شهرک «ناقوره» واقع در «جنوب لبنان» متولد شد. وی در نوجوانی به «مقاومت اسلامی»(شاخه نظانی «حزب الله لبنان») پیوست و مدتی پیش، داوطلبانه جهت حضور در یگان های مدافع حرم بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) به «سوریه» اعزام شد. وی سرانجام به تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ شمسی، طی نبرد با «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» بال در بال ملائک گشود.
جسم مطهر «جمیل» روز ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ شمسی به زادگاهش بازگشت و پس از تشییع باشکوهی، در آرامستانِ شهرک «ناقوره» تا روز ظهور مولایش به امانت سپرده شد.
در آیینِ تشییع پیکر شهید،  مادر او، با چادری سفید حاضر شد و با آدابی حماسی و پرشور، فرزندش را مشایعت نمود. این بانوی بزرگوار، در حرکتی نمادین، گویی در مراسم ازدواج فرزند ۲۲ ساله اش حاضر شده باشد، با دسته گل و چهره ای خندان، به استقبال پیکر او رفت و لحظاتی باشکوه را در تاریخ «مقاومت شیعی» به ثبت رساند.
آن چه پیش رو دارید، برش هایی است از آیین تشییع شهید «جمیل محمد ملیجی».

روحمان با یادش شاد
هدیه به روح بلندپروازش صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

تصاویر/


Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: